Urządzenie wielofunkcyjne, tonery, telefony, latarki, niszczarka i krzesła biurowe. To sprzęt, który
Gmina Brzeźnica wsparła lokalny posterunek policji

Urządzenie wielofunkcyjne, tonery, telefony, latarki, niszczarka i krzesła biurowe. To sprzęt, który przekazał wójt gminy Brzeźnica Bogusław Antos w ręce policjantów. Będzie on służył w posterunku policji w Brzeźnicy.

W środę (29.11) w  posterunku policji w Brzeźnicy, wójt gminy Brzeźnica Bogusław Antos przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach insp. Włodzimierza Warzechy oraz kierownika posterunku asp. szt. Wiesława Gramatyki  sprzęt w postaci urządzenia wielofunkcyjnego, 5 tonerów,  2 telefonów, 3 latarek akumulatorowych i 3 nakładek, niszczarki oraz 5 krzeseł biurowych.

Wójt podziękował za bardzo dobrą współpracę z policją, podkreślił również, że bezpieczeństwo mieszkańców jest dla niego niezmiernie ważne. Komendant z kolei podziękował wójtowi za wsparcie okazane policji przez samorząd lokalny.

Przekazany sprzęt będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z posterunku policji w Brzeźnicy.

(AS)
(zdjęcie: KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.