We wrześniu w gminie Wadowice odbędą się wybory. Mieszkańcy przy urnach wybiorą kandydatów do Rad
W Wadowicach wybory do Rad Osiedlowych

We wrześniu w gminie Wadowice odbędą się wybory. Mieszkańcy przy urnach wybiorą kandydatów do Rad Osiedlowych. Można ich zgłaszać do 23 września.

Urząd Miejski w Wadowicach poinformował o wyborach do Rad Osiedlowych. Odbędą się one przy urnach 30 września w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jeżeli chcesz mieć wpływ na to, jak żyje się na Twoim osiedlu, chcesz aby było ono bardziej przyjazne dla mieszkańców oraz troszczysz się o losy swoje i swoich sąsiadów zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury do Rady Osiedlowej — informuje magistrat.

Kandydatów do Rad Osiedlowych można zgłaszać do 23 września. Wystarczy, że zbierze on 25 podpisów osób popierających jego kandydaturę, wypełni, podpisze i złoży zgłoszenie w godzinach od 8:00 do 15:00  zgłoszenie w Urzędzie Miejskim w Wadowicach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 Mieszkaniec Gminy 2017-08-28 18:04
A kiedy rady sołeckie?
Cytować
0 #2 Jakie wybory? 2017-08-28 19:13
Nie będzie wyborów w większości osiedli. To zwykła ściema. Klinowski tak skonstruował statuty by tych prawdziwych wyborów nie było. Mieszkańcy nie zagłosują w urnach na kandydatów bo nie będzie wymaganej ich ilości ( po co najmniej 16 kandydatów ) na każdym osiedlu. Rady powstaną z kilku osób które się zgłoszą i wkrótce tak nieliczne radny się wykruszą z członków i będą zwykłymi atrapami demokracji. Tak jak są obecnie. Bez realnych kompetencji i właściwej kasy rady są atrapami. Klinowski celowo skąpi kasy na rady osiedlowe bo się ich boi i uważa że tylko on ma prawo decydować na co ją wydawać.
Cytować
+1 #3 Jan 2017-08-30 00:42
Oto kolejny etap "demokracji" w wykonaniu obecnego burmistrza. Po Radach: seniorów, kobiet, dzieci - Rady Osiedlowe.
Kampania wyborcza burmistrza nabiera tempa!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.