Koncerty, zlot food trucków, pole namiotowe, warsztaty, spotkania i kino plenerowe. Tak będzie wygląda
O.S.T.R. i Bednarek gwiazdami tegorocznego Reggae Mostu

Koncerty, zlot food trucków, pole namiotowe, warsztaty, spotkania i kino plenerowe. Tak będzie wyglądał tegoroczny trzydniowy Reggae Most na którym gwiazdami będą O.S.T.R. oraz Kamil Bednarek.

Kamil Bednarek i O.S.T.R. będą gwiazdami tegorocznego Reggae Mostu. Na wadowickiej Wenecji powstanie wioska festiwalowa z wyznaczoną strefą relaksu, polem namiotowym i różnorodnymi warsztatami. Festiwal, dzięki staraniom Wadowickiego Centrum Kultury otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. To pozwoliło rozwinąć skrzydła i po raz pierwszy zorganizować trzydniowe wydarzenie z polem namiotowym, wyposażonym w prysznice i sanitariaty, co umożliwi uczestnictwo w festiwalu ludziom z całej Polski.

Organizatorzy spodziewają się licznej publiczności, bowiem oprócz muzycznych gwiazd takich jak Kamil Bednarek, O.S.T.R, Tabu, Jafia, Benjamin i Bob One & Bas Tajpan, będzie czekało szereg atrakcji okołofestiwalowych. Strefę gastronomiczną wypełni kilkanaście food trucków, które zapewnią specjały kuchni z całego świata. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu będą mogli skorzystać z plenerowej ścianki wspinaczkowej, slacklinu czy zajęć kuglarskich. Będą również spotkania z podróżnikami i przedstawicielami innych kultur, a także uwielbiane warsztaty: podróżnicze dla dzieci oraz  rękodzielniczo – plastyczne.

Festiwal rozpocznie się w czwartek 24 sierpnia wieczorem, seansem kina plenerowego. W tym dniu otwarte zostanie też pole namiotowe. W piątek i sobotę od popołudnia trwać będą warsztaty i spotkania, a od godziny 19:00 rozpoczną się koncerty na festiwalowej scenie. Cały czas funkcjonować będzie specjalna strefa relaksu wyposażona w leżaki, maty i hamaki. To wszystko w cenie 5 zł za jeden dzień (dzieci do 13 roku życia mają wstęp bezpłatny), a dla korzystających z pola namiotowego przewidziane są karnety festiwalowe w wysokości 30 zł.

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza wszystkich chętnych do współpracy przy festiwalu. Poszukiwani są wolontariusze do pomocy przy organizacji, a także do współtworzenia oferty warsztatowej. Jeżeli masz pomysł na ciekawy warsztat, potrafisz coś zrobić – przyjdź i podziel się z innymi. Chcesz przeżyć przygodę i poznać ciekawych ludzi? Wolontariat Reggae Mostu będzie świetną ku temu okazją! WCK zaprasza na spotkanie, które odbędzie się we wtorek (27.06) o godzinie  17:00 w WCK.

Przypomnijmy, że wadowicki festiwal Reggae Most, mimo skromnego budżetu, od lat cieszy się sporą popularnością i renomą. Dorobił się znaczącej i wiernej publiczności i ma już swoją markę na muzycznej mapie Polski. W ciągu 13 lat na jego scenie mogliśmy zobaczyć praktycznie wszystkie czołowe zespoły z Polski. Grali u nas między innymi: Sidney Polak, Tumbao, Druga Strona Lustra, Habakuk, Jamal, Bakshish, Maleo Reggae Rockers, Izrael, Daab, Vavamuffin, Raggafaya, Roots Rockets, Konopians, Lion Vibrations, Bakshish, Duberman, ŜANĜO, Cała Góra Barwinków, Mesajah & Riddim Bandits, Bethel, Junior Stress, Naaman oraz Pablopavo i Ludziki. Gościły też zespoły z Austrii, Czech, Węgier, Senegalu.

AKTUALIZACJA (WTOREK, 8 SIERPNIA 2017 10:20)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Olaaaa 2017-06-21 15:51
Będzie się działo! :D
Cytować
+2 #2 Reggae Most Rulez 2017-06-22 10:39
Super! To się Docent postarał tą razą :)
Cytować
0 #3 yolo 2017-06-22 11:33
to O.S.T.R to reggae???? od kiedy?. trzeba zmienić nazwe na hip hop most, ale pewnie nikt tego nie zrobi bo nikt by nie przyszedł
Cytować
+4 #4 Maraqja 2017-07-04 09:08
Świetnie mam nadzieję że pogoda dopisze i Reggae będzie na pełnym wypasie!
Cytować
+5 #5 Cookies 2017-07-21 15:23
Ma ktoś informację w który dzień będzie
OSTRY?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.