Taka dziwna sytuacja. Urząd Miejski w Wadowicach zaprasza na występ Czesława Mozilla podczas obchodów
Czesław Mozil miał zaśpiewać w Wadowicach. Ale nic o tym nie wiedział...

Taka dziwna sytuacja. Urząd Miejski w Wadowicach zaprasza na występ Czesława Mozilla podczas obchodów 97. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Problem w tym, że artysta dowiedział się o tym... od Gazety Wyborczej.

Dziwna i trochę nieprzyjemna sytuacja. Gmina Wadowice razem z papieskim muzeum organizuje huczne, czterodniowe obchody 97. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Będzie m.in. uroczysta msza, zawody w siatkówce plażowej, bieg na 10 km a także koncerty z udziałem strażaków, Kuby Badacha, Natalii Niemen i Zakopower.

Na mieście (podobnie jak na stronie Internetowej miasta)  wiszą od jakiegoś czasu plakaty informujące, że w czwartek (18.05) o 20:00 ma odbyć się widowisko "Święty z Wadowic" na którym zapowiedziano m.in występy Kuby Badacha, Natali Niemen, Magdaleny Steczkowskiej i Czesław Mozila. Problem w tym, że o swoim występie artysta dowiedział się... od Gazety Wyborczej, która opisała całą sytuację.

Jest mi bardzo przykro, nie z mojej winy można odnieść wrażenie, że wystąpię w czwartek w Wadowicach. Co nie jest prawdą. Nigdy i w żaden sposób nie potwierdziłem swojego udziału w tym koncercie: nigdy nie potwierdziłem swego przyjazdu mailowo czy sms-owo, nie mówiąc już o podpisaniu jakiejkolwiek umowy w tej sprawie — powiedział "Wyborczej" Czesław Mozil.

Organizatorem widowiska "Święty z Wadowic" jest Fundacja Pełni Kultury. Jak informuje ona gazetę, o tym, że Mozil nie wystąpi w naszym mieścieh dowiedziano się około miesiąc temu, zaś informacja o jego udziale w tym wydarzeniu została błędnie zamieszczona na plakacie przez urzędników magistratu.

Nie wykluczam takiego scenariusza, że to my popełniliśmy błąd — powiedziała Maria Cholewa z Wydziału Promocji gminy Wadowice.

Szkoda, że informacja nie została w porę sprostowana: wymazanie nazwiska Mozila z pliku graficznego na stronie i zaklejenie kilkunastu plakatów na terenie gminy nie jest chyba jakimś dużym problemem...

 

(Marcin Guzik)
(zdjęcie: Krzysztof Cabak)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 ptaszysko 2017-05-17 22:25
Gawron za to odpowie?
Cytować
+3 #2 łopata 2017-05-18 07:52
Do błędu przyznała się Maria Cholewa - prywatnie córka dyrektora szpitala (PSL) i siostra posła Borysa Budki (PO) ;-)
Była koalicja rządowa jednak potrafi zachować się z klasą :lol: :lol: :lol:

P.S. Posiadając takie koligacje, pani Maria należy chyba do partii z kropką :D
Cytować
+1 #3 pf 2017-05-18 08:47
Cytuję łopata:
Do błędu przyznała się Maria Cholewa - prywatnie córka dyrektora szpitala (PSL) i siostra posła Borysa Budki (PO) ;-)
Była koalicja rządowa jednak potrafi zachować się z klasą :lol: :lol: :lol:

P.S. Posiadając takie koligacje, pani Maria należy chyba do partii z kropką :D


Tak właśnie kończy się zatrudnianie z klucza towarzysko-part yjnego.
Cytować
-3 #4 obserwator 2017-05-18 08:54
A cóż to za wrona w tym ponoć herbie Wadowic, zenada. Radni opamiętajcie się jak można pozwolić temu "narcyzowi" tak profanować nasz piękny HERB.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.