Uwielbiana przez publiczność grupa Pod Budą zagra w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie z okazji 40-le
Grupa Pod Budą zagra u nas na swoje 40-lecie

Uwielbiana przez publiczność grupa Pod Budą zagra w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie z okazji 40-lecia pracy twórczej. To gratka dla miłośników poezji śpiewanej.

Miłośnicy poezji śpiewanej mają powody do radości. 11 marca o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie wystąpi grupa Pod Budą. Okazja nie byle jaka: w 2017 roku zespół obchodzi 40 lecie pracy artystycznej!

Grupa wyłoniła się w 1977 roku z krakowskiego kabaretu studenckiego  o tej samej nazwie. Do dzisiaj dał kilka tysięcy koncertów w kraju i za granicą (USA, Kanada, Australia, ZSRR), nagrał wiele płyt (złote i platynowe), znanych przynajmniej dwóm pokoleniom Polaków.  Teksty i muzyka Andrzeja Sikorowskiego, także kompozycje Jana Hnatowicza tworzą niepowtarzalny i rozpoznawalny od pierwszego dźwięku charakter tej formacji.

Zespół wystąpi w składzie: Anna Treter (śpiew, instrumenty klawiszowe), Andrzej Sikorowski (śpiew, gitara), Andrzej Żurek (gitara basowa), Marek Tomczyk (gitary akustyczne i elektryczne) oraz gościnnie Wojciech Fedkowicz (perkusja) i Adam Niedzielin (instrumenty klawiszowe).

Bilety w cenie 60 złotych (sala widowiskowa, rząd 1 – 9) i 50 złotych (sala widowiskowa, rząd 10 – 18, balkon) do nabycia w MDK w Andrychowie (ulica) Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008 a także online: www.kultura.andrychow.eu, www.ticketpro.pl, www.kupbilecik.pl.


AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 13 LUTEGO 2017 15:05)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.