Magiczna wioska, dmuchańce, basen z kulami wodnymi, warsztaty, malowanie twarzy, wielkie budowanie z klo
Magistrat i WCK zapraszają na Dzień Dziecka

Magiczna wioska, dmuchańce, basen z kulami wodnymi, warsztaty, malowanie twarzy, wielkie budowanie z klocków – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotował magistrat z WCK na Dzień Dziecka.

W środę (1.06) przypada Międzynarodowy Dzień DzieckaUrząd Miejski w Wadowicach razem z Wadowickim Centrum Kultury przygotowali z tej okazji sporo atrakcji dla najmłodszych. Wadowicki rynek zamieni się w magiczną wioskę, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się od 15:00 do 20:00, korzystając do woli z dmuchańców czy dużego basenu z kulami wodnymi.  

Nie zabraknie również warsztatów z robotyki, kącika artystycznego, bajkowego malowania twarzy oraz wielkiego budowania z drewnianych kloców. Oprócz tego przez cały  czas dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Olafem, Myszką Miki, Myszką Minnie oraz Minionkiem.  Całemu wydarzeniu będą towarzyszyć  także konkursy z nagrodami.

Program Dnia Dziecka w Wadowicach:
14:00 – 15:00 - Czytanie bajek w gabinecie burmistrza z Joanną Olech
16.00 - 19.30 - FABRYKA SMYKA - Animacje w ogrodzonej strefie - zabawy ruchowe dla dzieci w wieku 6-12 lat, Formma Gym.
16.30 - 17.00 - ANIMACJE TANECZNE - Pokaz tanecznej grupy dziecięcej i animacje taneczne dla wszystkich dzieci, Formma Gym.
17.00 - 17.30 - ZUMBA dla dzieci i dorosłych, Formma Gym.
17:00 – 18:45 – Seans z niespodziankami „Dzielny kogut Maniek”, Kino „CENTRUM”. Bilety 13 zł ulgowy, 16 zł normalny.
18.30 - 19.00 - CROSS TRAINING dla dzieci i dorosłych, Formma Gym.
19.00 - 19.30 - POKAZY SZTUK WALKI - Pokazy profesjonalnych trenerów i zawodników - z komentarzem dotyczącym dobroczynnego wpływu sportu na rozwój dzieci i młodzieży, Formma Gym.
19.30 - 20.00 - SAMOOBRONA - Trening pokazowy - podstawowe techniki i sposoby unikania zagrożeń, Formma Gym.

 

AKTUALIZACJA (ŚRODA, 1 CZERWCA 2016 10:10)

(MM)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.