Koncert zespołów Bajm, Feel oraz Hatbreakers, VII Międzynarodowe Mistrzostwa Piłki Nożnej, pokaz Łu
25 lat Maspeksu. Zagrają Bajm, Feel oraz Hatbreakers

Koncert zespołów Bajm, Feel oraz Hatbreakers, VII Międzynarodowe Mistrzostwa Piłki Nożnej, pokaz Łukasz Świrka "człowieka flagi" i sporo atrakcji dla dzieci: tak zapowiada się Piknik Rodzinny  z okazji jubileuszu 25-lecia Grupy Maspex Wadowice.

W niedzielę (28.06) na stadionie Skawy odbędzie się Piknik Rodzinny dla pracowników firmy i mieszkańców Wadowic oraz okolic z okazji jubileuszu 25 lat Grupy Maspex Wadowice. Organizuje go Maspex we współpracy z Urzędem Miasta Wadowice. Dotychczas imprezy organizowane przez firmę zawsze okazywały się sporym sukcesem i przyciągały tłumy ludzi, tak najprawdopodobniej również będzie i tym razem.

Punktem kulminacyjnym niedzielnego popołudnia będą koncerty zespołów Bajm i Feel oraz Hatbreakers, których występy są niepowtarzalnym widowiskiem i gromadzą zawsze tysiące widzów. Zwieńczeniem zabawy przy największych muzycznych przebojach ostatnich lat będzie pokaz sztucznych ogni. Dodatkową atrakcją będzie również występ Łukasza Świrka zwanego "człowiekiem flagą”.

Rozegrane zostaną również VII Międzynarodowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Grupy Maspex Wadowice, które poprowadzi znany komentator Sportowy Tomasz Zimoch. W turnieju zmierzy się ze sobą 16 drużyn, reprezentujących wszystkie zakłady produkcyjne Grupy Maspex Wadowice w Polsce (z Wadowic, Tymbarku, Tychów, Olsztynka i Lublina), struktury handlowe, firmy zagraniczne (z Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji), a także drużyny największych partnerów handlowych Grupy Maspex Wadowice. Wszystkie zespoły z pewnością stworzą wspaniałe widowisko sportowe, które będzie doskonałą zabawą w duchu fair play. Ukoronowaniem piłkarskich emocji będzie towarzyski mecz rozegrany pomiędzy drużynami Maspeksu i Urzędu Miasta.

W ciągu całego dnia zaplanowano również wiele atrakcji dla dzieci.  Na Orliku będzie przygotowana specjalna Kubusiowa Strefa Piłkarska, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów oraz  Kubusia, maluchy będą mogły sprawdzić swoje umiejętności gry w piłkę. Dzieci będą mogły również bawić się, pod okiem animatorów w kubusiowych zamkach, oraz na zjeżdżalniach, ściankach wspinaczkowych i trampolinach. Zostaną też przygotowane liczne gry, konkursy, zabawy, w których przede wszystkim będą mogły zmierzyć się dzieci, ale także ich rodzice. Na  wszystkich małych uczestników czekają upominki. W ciągu całego dnia dwóch pluszowych celebrytów: Kubuś oraz Puchatek z pewnością uścisną rączkę każdemu dziecku i z wielką przyjemnością będą pozować do wspólnych zdjęć. Strefę zabaw i atrakcji dla dzieci wspomagać będą harcerze z Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP oraz Wadowickie Centrum Kultury.

Wstęp na imprezę jest wolny! W związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych organizatorzy proszą i zachęcają do przybywania na piknik pieszo.

Tak wyglądał piknik w ubiegłym roku:

 

AKTUALIZACJA (CZWARTEK, 25 CZERWCA 2015 13:00)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 abcsfese 2015-06-01 10:51
Kubuś oraz Puchatek?!
Cytować
-16 #2 Hołotex 2015-06-01 16:55
Z rocznicami mamy problem, bo raz jakaś kościelna fundacja obchodzi 15-lecie i chce zaprezentować się w Wadowicach, na co otrzymuje bana, a kiedy Maspex wraz z całym Kubusiowym sprzętem wjeżdża na tereny gminne, pomagają mu i hufiec i WCK.
Czy robią to za darmo, czy też otrzymają wynagrodzenie za wspomaganie promocyjno-jubi leuszowej imprezy.
Zabawa będzie przednia dla naszych dzieciaków, jednak martwi mnie możliwość nieuczciwego rozdysponowywan ia środków publicznych na promocję prywatnej firmy.
Zadaję pytanie w próżnię i oczekuję konkretnej odpowiedzi.
Cytować
+1 #3 max 2015-06-01 22:14
wow... jaki to cudowny pracodawca!
Zamiast dać premie po 1000zł dla pracowników, którzy harują za marne grosze na prezesów, co się helikopterami wożą!
Robią co... marne widowisko, po którym dzień później zostanie tylko sterta śmieci!
No ale po co dać ludziom, jeszcze by im się w głowach poprzewracało!
No ale ta firma udowadniać nikomu nie musi, że potrafi na ludziach za oszczędzić!!!!! !!!!
Cytować
+7 #4 @max 2015-06-01 23:06
Jak można nie doceniać tego wszystkiego, co Maspex robi dla Wadowic i dla naszych dzieci. Nieważne, że zawsze ląduje tam ich ogromny baner lub stosy kubusiowych reklam. Gdyby nie Maspex, nie byłoby takiej imprezy, choć może by i była. Przecież to koniec roku szkolnego i urząd miasta dzisiaj udowodnił, że potrafi zrobić coś fajnego dla dzieci. Obrali trochę nieodpowiednią lokalizację, ale przecież mogliby równie dobrze urządzić coś podobnego na terenach zielonych mając do pomocy harcerzy i pracowników WCK.
Prawdę mówiąc, Maspex nie jest nam do szczęścia potrzebny, ale skoro chce być widoczny i "samodzielnie" organizuje swoj jubileusz, to trzeba korzystać :lol:
Cytować
+6 #5 ona 2015-06-02 06:36
Takie imprezy na stadionie albo na Wenecji miejsce full cien woda trawa zadowolony bedzie i duzy i maly a dla tych co nie przepadaja za tlokiem kocyk w cieniu pod drzewkiem. Jestem za pomyslem " Piknik na trawie" impreza z koszami piknikowymi nad Skawa i konkurs na najlepsze menu i aranż letniego kocyka :-))
Cytować
+13 #6 Dominik 2015-06-02 22:23
Cytuję max:
wow... jaki to cudowny pracodawca!
Zamiast dać premie po 1000zł dla pracowników, którzy harują za marne grosze na prezesów, co się helikopterami wożą!
Robią co... marne widowisko, po którym dzień później zostanie tylko sterta śmieci!
No ale po co dać ludziom, jeszcze by im się w głowach poprzewracało!
No ale ta firma udowadniać nikomu nie musi, że potrafi na ludziach za oszczędzić!!!!!!!!!


Stwórz lepszy zakład i dawaj więcej
Cytować
+7 #7 Mariolka@ 2015-06-08 23:30
Cytuję Hołotex:
Z rocznicami mamy problem, bo raz jakaś kościelna fundacja obchodzi 15-lecie i chce zaprezentować się w Wadowicach, na co otrzymuje bana, a kiedy Maspex wraz z całym Kubusiowym sprzętem wjeżdża na tereny gminne, pomagają mu i hufiec i WCK.
Czy robią to za darmo, czy też otrzymają wynagrodzenie za wspomaganie promocyjno-jubileuszowej imprezy.
Zabawa będzie przednia dla naszych dzieciaków, jednak martwi mnie możliwość nieuczciwego rozdysponowywania środków publicznych na promocję prywatnej firmy.
Zadaję pytanie w próżnię i oczekuję konkretnej odpowiedzi.

Pytanie w próżnię? No to jak chcesz otrzymac odpowiedz?
Cytować
+6 #8 Dominik 2015-06-23 15:37
Cytuję max:
wow... jaki to cudowny pracodawca!
Zamiast dać premie po 1000zł dla pracowników, którzy harują za marne grosze na prezesów, co się helikopterami wożą!
Robią co... marne widowisko, po którym dzień później zostanie tylko sterta śmieci!
No ale po co dać ludziom, jeszcze by im się w głowach poprzewracało!
No ale ta firma udowadniać nikomu nie musi, że potrafi na ludziach za oszczędzić!!!!!!!!!


Załóż lepszą firmę
Cytować
+2 #9 falangista 2015-06-24 16:20
Wszystko fajnie, tylko dlaczego ten piknik i koncert nie jest organizowany w sobotę tylko w niedzielę? Tego nie mogę pojąć, przecież na takim koncercie mogłoby o niebo więcej osób przyjechać w sobotę aniżeli w niedzielę.
Cytować
+2 #10 z oddali 2015-06-28 13:38
Cytuję max:
wow... jaki to cudowny pracodawca!
Zamiast dać premie po 1000zł dla pracowników, którzy harują za marne grosze na prezesów, co się helikopterami wożą!
Robią co... marne widowisko, po którym dzień później zostanie tylko sterta śmieci!
No ale po co dać ludziom, jeszcze by im się w głowach poprzewracało!
No ale ta firma udowadniać nikomu nie musi, że potrafi na ludziach za oszczędzić!!!!!!!!!

Za za wiecznie niezadowolone smutasy.
Cytować