Po raz kolejny aktorzy Teatru Bagatela pojawią się na deskach Wadowickiego Centrum Kultury. Tym razem z
Sposób na kobietę zaprezentują aktorzy Bagateli

Po raz kolejny aktorzy Teatru Bagatela pojawią się na deskach Wadowickiego Centrum Kultury. Tym razem zaprezentują szaloną komedię romantyczną "Sposób na kobietę. Romanca" autorstwa nieodżałowanego Jacka Chmielnika. W roli głównej Magdalena Walach.

W piątek (24.04) w Wadowickim Centrum Kultury aktorzy Teatru Bagatela wystąpią z komedią romantyczną  "Sposób na kobietę. Romanca". To  sztuka bliska człowieka i jego codziennych  problemów, bo czy nie zdarzyło się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie umiałeś się podnieść? Jedynym  wyzwoleniem  może okazać  się wtedy  wędrówka w poszukiwaniu ukojenia, do  świata piękna...

Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna! Napisana niezwykle dowcipnie przez tragicznie zmarłego, nieodżałowanego Jacka Chmielnika - aktora zakochanego w teatrze, choć najczęściej  kojarzonego  z filmem (Vabank, Vabank II czy Kingsajz), który napisał rewelacyjną sztukę na kanwie historii miłosnego trójkąta, który pochłonął młodego szlachcica Lorenzo, piękną Biankę i Euzebia. "Romanca" to szalona komedia z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i ukrytą intrygą w tle.

Doborowa obsada z ognistą choreografią Jarosława Stańka („Kochaj i tańcz”, ”You can Dance”), a także dopełniająca całości, zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci.

Jak dowiadujemy się, pozostały jeszcze ostatnie wolne bilety w cenie 70 zł (dwa ostatnie rzędy 60 zł) do nabycia w Wadowickim Centrum Kultury.

 

AKTUALIZACJA (ŚRODA, 22 KWIETNIA 2014 15:30)

(AS)
(zdjęcie: materiały prasowe)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.