Na wadowickim stadionie Skawy kilka tysięcy wadowiczan bawiło się na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym
Piersi na stadionie. To był świetny piknik

Na wadowickim stadionie Skawy kilka tysięcy wadowiczan bawiło się na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Grupę Maspex Wadowice i gminę. Atrakcji nie brakowało a na koniec zagrał zespół Piersi ze swoim  przebojem Bałkanica.

W sobotę (13.09) sporo się działo na stadionie Skawy Wadowice. Grupa Maspex Wadowice wraz z gminą zorganizowali tam wielki Piknik Rodzinny. Imprezie towarzyszyły  Międzynarodowe Mistrzostwa Piłkarskie Grupy Maspex Wadowice, które odbyły się po raz szósty, a drugi raz w naszym mieście. W Turnieju zmierzyło się ze sobą 12 drużyn, reprezentujących wszystkie zakłady produkcyjne Grupy Maspex Wadowice w Polsce (z Wadowic, Tymbarku, Tychów, Olsztynka i Lublina), struktury handlowej (Tradycja Sucha i Mokra oraz Sieci), firmy zagraniczne (z Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji).

Na Orliku będzie przygotowano specjalna Kubusiowa Strefa Piłkarska, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów oraz  Kubusia, maluchy mogły sprawdzić swoje umiejętności gry w piłkę, potrenować drybling, technikę, grę głową, szybkość, podawanie oraz celność strzału itd. Najmłodsi doskonale bawili się w Kubusiowych zamkach, na wspinaczkach i trampolinach. Były też gry, konkursy, zabawy w których zmierzyły się nie tylko dzieci ale też ich rodzice. Również strażacy z JRG Wadowice prezentowali swój wóz a kto miał odwagę mógł nawet polać wodę strażacką "sikawką" czy wspiąć się na ściankę przygotowaną przez Hufiec Ziemi Wadowickiej ZHP. Była też strefa cateringowa, w której można było zakupić piknikowe dania.

Wieczorem na scenie zagrał zespół Piersi, który w ciągu minionego roku całkowicie zdominował scenę muzyczną w Polsce. Na ich koncerty w całym kraju przychodzą tłumy. Świetnie się słucha  i tańczy do ich przebojów.  Nie inaczej było również i w Wadowicach, gdzie grupa na czele z wokalistą załapała fantastyczny kontakt.

Na pikniku świetnie bawiło się kilka tysięcy osób.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+15 #1 łopata 2014-09-14 11:09
Miałem iść oglądać te piersi, ale sąsiadka pokazała mi swoje i okazało się, że ma big cyc :D
Zostałem z nią, bo jej mąż poszedł na piknik Maspeksu 8)

I nie żałuję :lol:
Cytować
-28 #2 Lidka J. 2014-09-14 11:55
Jestem pod wrażeniem genialny koncert, była też nasza Ewa burmistrz. Gratulacje dla urzędu gminy i Maspex
Cytować
+14 #3 ignacy. 2014-09-14 12:05
Gratulacje dla Maspexu a nie dla p Ewy!!!!!!!!
Cytować
+15 #4 karinka 2014-09-14 12:43
Cytuję Lidka J.:
Jestem pod wrażeniem genialny koncert, była też nasza Ewa burmistrz. Gratulacje dla urzędu gminy i Maspex

Idź w pizdu do Spytkowic szukać wyciągu narciarskiego.
Cytować
+8 #5 Wyborca 2014-09-14 13:33
Cytuję Lidka J.:
Jestem pod wrażeniem genialny koncert, była też nasza Ewa burmistrz. Gratulacje dla urzędu gminy i Maspex


A jaka to zasługa tej wysuszonej mumii i jej przytłustawego Kocicha, którzy słaniali się po tym stadione i każdy miał ich głęboko w poważaniu.

Gratluacje należą się Maspexowi oraz ludziom, którzy w nim pracują. Szkoda, że macie siedzibę w gminie z tak nieudolnymi władzami, bo w innym przypadku nei takie rzeczy byscie robili.

A te sieroty podpinająsiętyl ko przed wyborami podlizujac mieszkańcom, żeby wyżebrać głosy. Ale my się już na to nie nabieramy...
Cytować
-1 #6 hp 2014-09-14 17:22
ŻAL NIE LUBIE TEGO ZESPOŁU A WSZYSCY K.... TO ŚPIEWALI ŻAL :P
Cytować
+8 #7 eeeeeeeeed 2014-09-14 18:08
Fajnie że się odbyła taka impreza. Ale jak zawsze władze przed wyborami szukają okazji do pokazania siebie i tu na plecach maspexu też to robią. A takie imprezy powinny być cykliczne bez podtekstów politycznych
Cytować
-12 #8 wyborca Ewy Filipiak 2014-09-14 20:07
Wadowiczanie są mądrymi ludźmi i 16 listopada postawią na sprawdzoną gospodarz jaką jest niewątpliwie Burmistrz Ewa Filipiak.
Cytować
+2 #9 Rafał 2014-09-14 20:22
Tu jakiś pajac przypisujący się do tego zespołu a w Zatorze dużo leprzy i jedyny prawdziwy Kukiz :)
Cytować
0 #10 ewcia 2014-09-15 20:04
Bardzo fajny piknik, wszystko super zorganizowane, wiele atrakcji dla dzieci, dzieki ktorym nie nudzily sie ani przez chwile. Gratulacje!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.