W tym mieście przez jeden dzień będą rządzić dzieciaki: 1 czerwca w Andrychowie po raz kolejny szyk
Na Dzień Dziecka Bajkolandia

W tym mieście przez jeden dzień będą rządzić dzieciaki: 1 czerwca w Andrychowie po raz kolejny szykuje się Bajkolandia!

Znamy już program Bajkolandii: imprezy dla najmłoszych organizowanej w Dzień Dziecka przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. W trakcie jej trwania w centralne punkty miasta takie jak Park Miejski, Pałac Bobrowskich i Klubokawiarnia Baszta zmienią swoją dotychczasową nazwę, stając się Krainą Radosnej Zabawy a klucze do miasta przejmą z rąk burmistrza Tomasza Żaka dzieci pod dyktando małego burmistrza.

Będzie tam można obejrzeć bajki w Kinie Studyjnym, spektakle i uczestniczyć w różnorakich zabawach. Park Miejski zostanie podzielony na wesołe sektory: cyrkowy, rękodzieła, muzyki i magicznych instrumentów, poduszkowy, fanzazyjnych fryzur, tańca, izby regionalnej i animacji harcerskich i innych. Nie zabraknie też przejażdżki konno i karetą a także koncert zespołu "Nie Wiem Kto?" z gościnnym udziałem Kasi Stankiewicz.

Konferansjerką zajmie się Grzegorz Stanienda, muzyk wiolonczelista, animator dziecięcy. W przypadku złej pogody impreza przeniesie się do Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie.

Szczegółowe informacje na temat Bajkolandii 2014 w AndrychowieTUTAJ.

(MG)
(zdjęcie: MDK Andrychów)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.