Wakacje to czas, na który czekamy z utęsknieniem przez cały rok. Marzymy o chwilach  radości, relaks
Górskie wycieczki, SWAParty, czy letnia szkoła ceramiki. WCK zachęca do korzystania z wakacyjnej oferty!

Wakacje to czas, na który czekamy z utęsknieniem przez cały rok. Marzymy o chwilach  radości, relaksu i niesamowitych przygód. WCK przygotowało bogatą ofertę, która zadowoli zarówno dzieci, jak i dorosłych. Znajdziecie tutaj aktywności dla swoich pociech oraz możliwość rozwijania swoich pasji.

W tym roku nie zabraknie znanych i lubianych bajkowych środAwisk, kin plenerowych, letniej szkoły ceramiki czy bajkowej oraz filmowej półkolonii! Po raz pierwszy z wakacyjnych atrakcji będzie można skorzystać również w Stacji Kultury i SOWA! Dla najmłodszych przygotowano nocowanie w Stacji Kultury, a na dorosłych będzie czekać kolejna edycja SWAParty.  
 
Wakacje z Wadowickim Centrum Kultury to także wspólne wycieczki, zaplanowano m.in. wyjazd do Centrum Bajki w Pacanowie, muzealną wyprawą do Muzeów Małopolski Zachodniej, wycieczkę do Dinolandii i Ogrodu Jana Pawła II w Inwałdzie oraz wycieczkę Śladami wybitnych „wadowiczan” – Józef Bilczewski i jego Wilamowice.

Podobnie jak w poprzednich latach WCK wyruszy w drogę do okolicznych miejscowości z Objazdowym Domem Kultury. Nie zabraknie animacji, szalonych tańców, baniek mydlanych oraz Teatru KOKON, który zaprezentuje bajkowe spektakle. Na zakończenie tournée zostanie wyświetlony film pod gwiazdami, a dzieci zostaną zaproszone do bajkowego karaoke.

Miłośnicy górskich wycieczek również znajdą coś dla siebie – przygotowano aż dwie wycieczki: Szlakiem Żywieckich Schronisk oraz Wielkoraczańskie Panoramy! Podczas obu wycieczek grupa będzie podążać wraz z przewodnikiem – Agatą Bielecką – przez najpiękniejsze rejony polskich Beskidów.

Dla osób, które są zainteresowane podróżami, zaplanowano specjalną edycję Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”! Spotkanie odbędzie się w plenerowej scenerii – Domu na Dzwonku (ul. Widokowa 27, Gorzeń Dolny), a gośćmi będzie podróżnicza rodzina - znani z Instagrama Zbusovani. To będzie opowieść o szalonym, podróżniczym życiu w kampervanie! Dodatkowo po prelekcji uczestnicy wydarzenia będą mogli obejrzeć ten wyjątkowy dom na kółkach.
 
Zapisy na wszystkie warsztaty/zajęcia/wycieczki są prowadzone poprzez portal strefazajec.pl. Szczegóły TUTAJ.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.