Po raz pierwszy w Wadowicach odbędzie się Wieczór Komedii Improwizowanej. Na scenie Wadowickiego Centr
To będzie wieczór komedii improwizowanej

Po raz pierwszy w Wadowicach odbędzie się Wieczór Komedii Improwizowanej. Na scenie Wadowickiego Centrum Kultury zaprezentują się członkowie znakomitych krakowskich kabaretów: PUK, KTÓRY, CHWILOWO KALORYFER, RÓBMY SWOJE, UCHO działający pod wspólnym szyldem Grupa AD HOC.

Dzięki nim wadowicka publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję stać się częścią spektaklu. To ona będzie wybierała tematy scenek, miejsca akcji i bohaterów, a to, co pojawi się na scenie, w dużej mierze zależeć będzie od jej pomysłowości. Na tym właśnie polega improwizacja w kabarecie, gdzie aktorzy nie mają z góry przygotowanych tekstów i scenariusza. Jednak ponieważ wszyscy występujący są profesjonalistami, od lat na kabaretowej scenie, wiedzą, w jaki sposób się zachować, żeby rozbawić publiczność.

Dotychczas Wieczory Komedii Improwizowanej odbywały się w Krakowie, gdzie zawsze przychodziło na nie mnóstwo ludzi. W niedzielę 26 maja o godzinie 16:00 wadowicka publiczność również będzie miała dobrą okazję do świetnej zabawy. Żeby umilić czas oczekiwania, organizowany jest mały konkurs. Do wygrania są dwie nagrody: po dwa bilety na występ Grupy AD HOC. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy plakacie promującym WKI i udostępnić je w aplikacji na stronie organizatora: www.facebook.com/ResztaCom

"Jeżeli jesteś fanem improwizacji, to wiesz, że Grupa AD HOC reprezentuje bardzo wysoki poziom i zawsze warto zobaczyć ich występ. Jeżeli natomiast nie wiesz, "z czym to się je", serdecznie polecamy ten występ. Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo śmiechu niezależnie od pogody" - informują organizatorzy.

Bilety w cenie 30/35 (przedsprzedaż/dzień występu) do nabycia w kasie Wadowickiego Centrum Kultury.

(AS)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Łukasz 2013-05-24 17:45
Niestety występ Grupy AD HOC został przesunięty na późniejszy termin.

Natomiast w Ośrodku Kultury Gminy Tomice (Tomice, Dworska 9) odbędzie się również improwizowany występ Grupy So Close. Bilety są do nabycia do 5 czerwca, a więcej szczegółów jest na stronie kultura tomice pl.

Zapraszam :)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.