To już ostatni moment na zgłoszenie się do Młodzieżowej Rady Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jan
Ostatnie dni na zgłoszenia do Młodzieżowej Rady papieskiego muzeum

To już ostatni moment na zgłoszenie się do Młodzieżowej Rady Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach.

Nabór kończy się w piątek (31.05). Uczestnictwo w Młodzieżowej Radzie Muzeum to przede wszystkim współtworzenie muzealnego zespołu, który troszczy się o papieskie dziedzictwo – odkrywanie jego znaczenia i czerpanie z jego bogactwa. Ale rada to także ogromna przestrzeń do samorozwoju, odkrywania talentów i rozwijania pasji. To praca z inspirującymi ludźmi, realizacja projektów wymagających kreatywnego podejścia i nabywania nowych umiejętności, które będą przydatne w dorosłym życiu. Ponadto każdy członek Rady będzie miał możliwość darmowego korzystania nie tylko z oferty papieskiego Muzeum, ale także instytucji, w których już funkcjonują Młodzieżowe Rady.

W naborze do Młodzieżowej Rady Muzeum mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu wadowickiego, w wieku od 15 do 19 roku życia.  By wziąć udział w konkursie należy wypełnić oświadczenie zgłoszeniowe oraz przygotować dwie krótkie wypowiedzi w formie pracy pisemnej lub krótkiego materiału filmowego.

Wszystkie szczegóły dotyczące naboru do Młodzieżowej Rady Muzeum, Regulamin oraz zadania konkursowe znajdują się na stronie https://domjp2.pl/mlodziezowa-rada-muzeum(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.