W najnowszym odcinku programu Polsatu "Nasz Nowy Dom" ekipa remontowa odwiedziła Stryszów. Widzowie poz
Ekipa polsatowskiego programu "Nasz Nowy Dom" odwiedziła Stryszów

W najnowszym odcinku programu Polsatu "Nasz Nowy Dom" ekipa remontowa odwiedziła Stryszów. Widzowie poznają trudną historię Gosi, Zuzi i ich mamy Ani.

W środę (3.04) o godzinie 20:05 w Polsacie zostanie wyemitowany kolejny odcinek popularnego programu "Nasz Nowy Dom". Zgodnie z założeniami, Polsat wybiera rodzinę, której historia jest bardzo trudna, a warunki mieszkalne  katastrofalne.

Tym razem ekipa remontowa  pojawiła się w Stryszowie w powiecie wadowickim. Widzowie poznają trudną historię dwóch sióstr i ich matki.

Siostry Gosia i Zuzia przeszły w dzieciństwie piekło. Przemocowy ojciec znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie, nie oszczędzając także ich mamy, chorującej na epilepsję pani Ani. Zadrżało się, że posuwał się do rękoczynów nawet w trakcie ataków choroby. Bojąc się o los młodszej siostry, Gosia podjęła pewnego dnia decyzję, że nie wracają ze szkoły do domu. Trafiły pod opiekę rodziny, potem do specjalnej placówki. Dopiero po śmierci ojca mogły wrócić do domu. Pani Ania przestała być zastraszana, trafiła do dobrego lekarza i mogła podjąć pracę. I mimo że jest lepiej pensja dorosłej, już dziś Gosi ledwo wystarcza na spłatę długów po ojcu. Nie może być mowy o remoncie, a dom wymaga go natychmiast. I tutaj pojawiamy się my! – informuje Polsat.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 little k 2024-04-03 10:08
nikt nie sprawdza pisowni
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.