Jak zapowiadają w WCK, nie zabraknie akcentów artystycznych, dobrego kina, smakowitych przekąsek, ale
Wino, kino i przekąski. Jedyny taki dzień kobiet w Wadowickim Centrum Kultury!

Jak zapowiadają w WCK, nie zabraknie akcentów artystycznych, dobrego kina, smakowitych przekąsek, ale także regionalnego wina, a to wszystko w jedno popołudnie.

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza wszystkie panie na wielkie świętowanie! Już w sobotę (9.03)  odbędą się warsztaty „Malowanie przy winie”. Każda z uczestniczek, pod okiem instruktorki Anety Lachendro będzie mogła wyrazić swoje emocje, przeżycia i inspiracje na płótnie, rozkoszując się lampką wina, którą zapewni Winnica „Zacisze” z Tłuczani. W warsztatach mogą wziąć udział zarówno amatorki sztuk plastycznych, a także osoby, którym malowanie nie jest obce. Cel spotkania jest jeden dobra zabawa i uwolnienie swojej kreatywności!

O godzinie 19:00 odbędzie na prelekcja o produkcji wina, aromatach, szczepach i całej magii, która się wokół tego trunku dzieje. Po spotkaniu z producentem wina, publiczność obejrzy francuski film  „Nasz najlepszy rok”. Seansowi towarzyszyć będzie degustacja wina i poczęstunek we włoskim klimacie!

Nie zabraknie także ciekawych konkursów, wśród których do wygrania będzie bon na zabieg kosmetyczny w Royal Beauty.

Warsztaty Malowanie przy winie – 9 marca, godzina 17:00, sala plastyczna
Wieczór filmowy i prelekcja – 9 marca, godzina 19:00, sala kameralna

Bilety na warsztaty: 60 złotych. Liczba miejsc ograniczona! Wstęp dla osób dorosłych.
Bilety na seans: 25 złotych

Bilety do nabycia w sekretariacie WCK i przez strefazajec.pl.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.