Paweł Żygliński, znany i lubiany nauczyciel edukacji wojskowej i wuefu zaprezentował teraz dla odmian
Lubiany belfer wystapił w teledysku

Paweł Żygliński, znany i lubiany nauczyciel edukacji wojskowej i wuefu zaprezentował teraz dla odmiany swoje umiejętności wokalne występując w teledysku.

Pawła Żyglińskiego znają dobrze nasi czytelnicy, bo nie raz pisaliśmy o nim na łamach WadowiceOnline.pl. Lubianego nauczyciela edukacji wojskowej i wuefu z ZDZ w Andrychowie, Wadowicach i Kętach, miłośnika morsowania oraz wszelakich sportów ekstremalnych poznała też cała Polska bo wystąpił aż trzy razu w  ogólnopolskim talent show Ninja Warrior Polska.

Teraz pokazał się z innej strony prezentując swoje możliwości wokalne w teledysku "Nowy poziom", w którym wystąpił z Karoliną Strzebońską (znaną też jako Karla Strzeba)

Co to jest Nowy Poziom? To krok, skok, jeden szczebel wyżej, kolejne drzwi otwarte. Dla jednych to rzucenie toksycznej relacji, nałogu, kiepskiego towarzystwa, a dla innych nowe hobby czy zajęcie. Życzymy każdemu, aby mimo "tej przelanej krwi", doszedł na swój szczyt i osiągnął "Nowy Poziom" – opisują autorzy

Zobaczcie i posłuchajcie:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+12 #1 Prp yalla 2024-02-23 16:56
Talentu to do śpiewania on nie ma
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.