W Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się kolejny koncert z lubianego cyklu "Przy Lampce". Tym razem wy
Kolejny Koncerty przy Lampce. Tym razem Karolina Fryt

W Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się kolejny koncert z lubianego cyklu "Przy Lampce". Tym razem wystąpi pochodząca z Targanic (gmina Andrychów) dwudziestoletnia wokalistka i songwriterka Karolina Fryt.

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę (2.03) o godzinie 18:00 do sali kameralnej na kolejny koncert "Przy Lampce". Tym razem wystąpi pochodząca z Targanic (gmina Andrychów) dwudziestoletnia wokalistka i songwriterka Karolina Fryt, która wygrała 33. edycję programu „Szansa na Sukces” i została finalistką konkursu Debiuty w ramach Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Uczestniczka programu The Voice Kids, licznych koncertów telewizyjnych, laureatka konkursów wokalnych, aktorka. A także harcerka oraz studentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Karolina Fryt komponuje muzykę i pisze teksty piosenek, ale nie miała dotąd wielu okazji do prezentowania autorskich utworów. Niedawno się to zmieniło. 2 lutego odbyła się premiera jej pierwszego singla wydanego pod pseudonimem LoLa, a zatytułowanego „Zabawa". Wraz z teledyskiem jest on dostępny na platformach streamingowych oraz w serwisie YouTube.

Skład zespołu, który wystąpi na scenie WCK: Karolina Fryt (LoLa) – wokal, Filip Kot – pianino, Jan Łukasik – perkusja, Artur Łukasik – kontrabas oraz Natalia Mazurkiewicz-Szafarska – skrzypce.

Bilety w cenie 45 złotych, 55 złotych (w dzień koncertu) do nabycia w kasie lub na stronie wck.wadowice.pl.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.