Nieco miesiąc po kawałku "Szklanki" wadowicki raper i wokalista Breff wypuścił swoją kolejną nową
Kolejna nowa piosenka Breffa

Nieco miesiąc po kawałku "Szklanki" wadowicki raper i wokalista Breff wypuścił swoją kolejną nową piosenkę. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk do utworu "Nie zwątpiłem".

W poniedziałek (12.02) w sieci ukazał się jego kolejny nowy numer, tym razem pod tytułem "Nie zwątpiłem". Całkiem fajnie bujającego kawałka można posłuchać jak i obejrzeć klip do niego na platformie YouTube.

Słowa i muzyczkę udało mi się sklecić samemu, natomiast do teledysku wykorzystałem zdjęcia Janusza Gawrona, który zawsze bezinteresownie mnie wspiera oraz materiały audiowizualne Kamila Wójcika, który jest najlepszym archiwistą naszych wspólnych przygód z muzyką. Bardzo im za to dziękuję – mpoinformował Breff.

Breff, a właściwie to  Bartłomiej Sołtysiewicz, jest mieszkającym i tworzącym  w Wadowicach raperem, autorem tekstów i muzyki. Od ponad dwudziestu lat współtworzy lokalną, niezależną scenę muzyczną w naszym regionie jako solowy wykonawca oraz członek zespołów Bona Fide, FunDaMental i Druga Strona Lustra. "W cywilu" nauczyciel angielskiego, do niedawna dyrektor w Szkole Podstawowej nr 1 w Wadowicach.

Zobaczcie i posłuchajcie utworu "Nie zwątpiłem":

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Jas 2024-02-12 19:27
Ale to rap czy disco polo?
Cytować
+4 #2 Kremator 2024-02-12 20:03
Tekst jakby w jeden wieczór po kilku głębszych składany.
Cytować
+2 #3 tomek 2024-02-14 07:51
Cytuję Kremator:
Tekst jakby w jeden wieczór po kilku głębszych składany.

A wokal to jest coś niesamowitego. Ktoś kto nie powinien zajmować się rapem stara się to robić.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.