Nikola Chmiel z Andrychowa zwyciężczynią drugiej edycji konkursu WŁOwimy Talenty! Do tegorocznej edyc
Nikola z Andrychowa zwyciężczynią drugiej edycji konkursu WŁOwimy Talenty!

Nikola Chmiel z Andrychowa zwyciężczynią drugiej edycji konkursu WŁOwimy Talenty! Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 300 talentów z całej Polski.

Za nami Gala Finałowa drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu WŁOwimy Talenty.  Na scenie Centrum Kultury Browar B. we Włocławku wystąpiło 9. finalistów wyłonionych w trzech kategoriach — taniec, muzyka oraz talent internautów. Jak mówiła prowadząca halę Patricia Kazadi, to święto talentu i pasji.

W jury pojawiły się znane osoby ze świata showbiznesu, jak: Michał Kalcowski — przewodniczący jury, tancerz, choreograf,finalista IX edycji programu “You Can Dance - Po prostu tańcz!”, nita - młoda wokalistka, której singiel „Wars” bije rekordy popularności w sieci (ponad 2 000 000 milionów odsłon), Nick Sinckler - pochodzący z USA wokalista, kompozytor, finalista XIX edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo.”

Każdy z finalistów dał z siebie 100%. Publiczność i widzowie przeżyli niesamowity, pełen emocji artystyczny wieczór. Zdobywając ponad 500 głosów, konkurencję pokonała Nikola Chmiel - młoda mieszkanka Andrychowa tańcząca już od 6. roku życia, której marzeniem jest pojawianie się na największych scenach. Czy dzięki temu wyróżnieniu jej marzenie wkrótce się spełni? Warto podkreślić, że do tegorocznej edycji konkursu WŁOwimy Talenty  zgłosiło się ponad 300 talentów z całej Polski. Nikola Chmiel zdobyła I miejsce.

To nie koniec działań związanych z WŁOwimy Talenty, praca przy tym projekcie trwa cały rok. Na finalistów czeka kilkumiesięczne wsparcie od organizatora konkursu - Fundacji We are for U, w postaci warsztatów i zajęć ze specjalistami, w dziedzinie ich pasji.

WŁOwimy Talenty to ogólnopolski konkurs, które wspiera młode talenty, zapewnia wsparcia mentorskie, dostęp do specjalistów i promocję twórczości. To inicjatywa stworzona przez młodych ludzi z pasją do pomagania i spełniania marzeń.  Konkurs umożliwia uzdolnionym artystom i twórcom występ na dużych scenach.  Dla przykładu  zdobywczyni Grand Prix w pierwszej edycji Estera Kmiecik wystąpiła na Dniach Włocławka w 2023 r. między innymi jako support Sary James.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.