Na obiektach sportowych Kalwarianki odbędą się tegoroczne obchody Dnia Dziecka. Centrum Kultury, Sport
Dzień Dziecka w Kalwarii Zebrzydowskiej w klimacie Pana Kleksa!

Na obiektach sportowych Kalwarianki odbędą się tegoroczne obchody Dnia Dziecka. Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej przygotowało sporo atrakcji, wszystko w klimacie inspirowanym kultowym bohaterem Brzechwy Panem Kleksem.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na tegoroczne obchody Dnia Dziecka, które odbędą się w niedzielę 4 czerwca na obiektach sportowych Kalwarianki (ulica Mickiewicza 16). Tegoroczne wydarzenie będzie pełne magii, kreatywności i niesamowitych przygód inspirowanych kultowym bohaterem literackim – Panem Kleksem

Przygotowano prawdziwą Akademię i Podróże Pana Kleksa, gdzie każde dziecko będzie miało szansę wziąć udział w różnorodnych aktywnościach. Zapraszamy w magiczny świat Kleksa, gdzie z pewnością czeka wiele niespodzianek i zabawy na wysokich lotach!

Na dzieciaki czekać będą  kolorowe dmuchańce, tatuaże wodne, fotobudkę, gdzie będą mogłu zrobić sobie niezwykłe zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi i gadżetami inspirowanymi historią Pana Kleksa. Będzie to pamiątka na długie lata!  Dla wszystkich małych artystów są również fantastyczne warsztaty plastyczne. Wybuchowe eksperymenty przeprowadzi znany i lubiany dr WOW!

Będzie też rodzinna gra terenowa z niezwykłymi zadaniami nawiązującymi do dzieła Brzechwy. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody! Tego dnia nie zabraknie również pysznego jedzenia i napojów, które dodadzą energii do kolejnych przygód.

PROGRAM:

11:00-18:00 – atrakcje m.in. dmuchańce, wodne tatuaże, gry wielkoformatowe, warsztaty plastyczne
15:00-17:00 – foto budka Sielska Budka
14:00-18:00 – eksperymenty z dr. WOW!
14:00-17:45 – rodzinna gra terenowa
18:00 – rozstrzygnięcie rodzinnej gry terenowej – rozdanie nagród

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+3 #1 Bolek 2023-05-24 19:07
A będzie bajka o Pinokiu czy real Bambik.
+3 #2 Miejscowy 2023-05-24 20:25
Dlaczego nie klimacie Jana pawulona 2 ? I dlaczego w programie nie ma mszy świętej ? Takie ateistyczne zabawy Kalwarii nie przystoją!
-1 #3 Adam 2023-05-25 20:10
Było kółeczko.Filipe k pląsał:))
0 #4 Dziki 2023-05-29 18:19
Cytuję Bolek:
A będzie bajka o Pinokiu czy real Bambik.

Nie ale będzie oparta na faktach o agencie Bolku.

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.