Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy Jerzego Kozaka „Wrażliwości i inne prace
Biblioteka zaprasza na wernisaż wystawy  twórczości Jerzego Kozaka

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy Jerzego Kozaka „Wrażliwości i inne prace”. Ekspozycję będzie można oglądać do końca lipca

W czwartek (25.05) Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy Jerzego Kozaka. Wystawa „Wrażliwości i inne prace” to prezentacja, której tematem przewodnim są abstrakcje wykonane w ostatnich latach, nawiązujące do osób, które w jakimś momencie życia stały się ważne, istotne dla autora. Czasami są wspomnieniem z dzieciństwa, silną emocją czy uczuciem, fascynacją intelektem i błyskotliwością, zauroczeniem, zakochaniem czy zwykłą serdecznością. Nie są to portrety, choć zawierają w sobie kolor, kształt czy kompozycję dla autora adekwatną do osoby, z myślą o której powstały. To kolaże „malowane” barwami kolorowych czasopism, wydzieranymi z powierzchni reklamowych czy fotografii.

Na wystawie znajdą się również nie eksponowane wcześniej prace malarskie powstałe wiele lat temu oraz graficzne stanowiące kontynuację cyklu prezentowanego przez autora w 2013 roku w wadowickiej bibliotece.
 
Ekspozycje będzie można oglądać do 31 lipca.

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Wanda 2023-05-25 09:54
Czy ci politycy Borowski i Lubnauer już tam byli czy nie?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.