Karolina Fryt, nastolatka z Targanic (gmina Andrychów) wygrała finał "Szansy na sukces!" i w nagrodę
Karolina Fryt zaśpiewa w Opolu! Wygrała "Szansę na sukces"!

Karolina Fryt, nastolatka z Targanic (gmina Andrychów) wygrała finał "Szansy na sukces!" i w nagrodę zaśpiewa w czasie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

23 kwietnia Karolina Fryt z Targanic (gmina Andrychów) zagwarantowała sobie swoim świetnym wykonaniem Boskiego Buenos zespołu Maanam udział w finale popularnego programu "Szansa na Sukces" w TVP2. W niedzielę (21.05) w programie zaprezentowało się 11 wykonawców, zwycięzców poprzednich odcinków tej edycji programu.

Karolina w pierwszej części wykonała utwór "Wypijmy za błędy z Ryszardem Rynkowskim. Widzowie zdecydowali w głosowaniu SMS, że Karolina awansuje do finałowej "trójki". W finale sympatyczna nastolatka zaśpiewała utwór "Moje serce to jest muzyk" Ewy Bem. Tu również została doceniona przez widzów, zdobywając najwięcej głosów i wygrywając tą edycję "Szansy na Sukces"!

W nagrodę wystąpi na debiutach w czasie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 

Karolina Fryt pisze autorskie utwory, gra na ukulele, gitarze i pianinie. Studiuje psychologię i udziela się społecznie, m.in. w harcerstwie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.