Ozdoby wielkanocne, tradycyjne wędliny i wypieki, wyroby lokalnych rękodzielników czy miody i produkty
Przed świętami na rynku jarmark wielkanocny. Budki już stoją

Ozdoby wielkanocne, tradycyjne wędliny i wypieki, wyroby lokalnych rękodzielników czy miody i produkty pszczelarskie z okolicznych pasiek. To wszystko będzie można kupić podczas kolejnego Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się na Placu Jana Pawła II w Wadowicach.

Przed Wielkanocą, planując świąteczne zakupy, warto pomyśleć o odwiedzeniu wadowickiego rynku, gdzie na  stoiskach już od piątku (31.03) kilkunastu wystawców będzie oferować swoje produkty.

Wśród nich z pewnością nie zabraknie okolicznościowego rękodzieła i pysznych regionalnych specjałów. Jarmark potrwa do Wielkiego Piątku (7.04)  a domki handlowe otwarte będą codziennie w godzinach od 10:00 do 17:00.

Organizatorem jarmarku jest Urząd Miejski w Wadowicach.

W tym roku stoisk, które niedawno już rozłożono.  zajmują inną część rynku niż zazwyczaj. Wszystko przez to, że w niedzielę (2.04)18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II, na wadowickim rynku odbędzie się wielkie widowisko artystyczne "Nie zastąpi Ciebie nikt" organizowane przez Telewizję Polską Polskie Radio Program I, gminę Wadowice oraz Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Wystapią m.in. Edyta Górniak, Łukasz Zagrobelny, Halina Mlynkova czy Mała Armia Janosika.

Zobacz: W 18 rocznicę śmierci papieża na rynku wielkie widowisko. Scena już powstaje

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Iron 2023-03-29 21:06
Impreza masowa i drewniane budki to coś nie halo
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.