Ponad 200 muzyków z całej Polski zjedzie się do Wadowic na V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instr
Muzyczna impreza w szkole muzycznej. Instrumenty dęte motywem przewodnim

Ponad 200 muzyków z całej Polski zjedzie się do Wadowic na V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia zaprasza do kibicowania a także na dwa bezpłatne koncerty. Zobaczcie szczegóły!

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia zaprasza na kolejną ogólnopolską muzyczną imprezę, organizowaną razem z samorządami Wadowic i Spytkowic. V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych – Wadowice 2023 zgromadzi 202 uczestników z całej Polski!

W czwartek (30.03) i piątek (31.03)  zaprezentują się instrumenty dęte drewniane (flet, obój, klarnet i saksofon). Drugiego dnia tych przesłuchań , w piątek (31.03) o godzinie 19:00 odbędzie się koncert: Jan Jakub Bokun – klarnet, Jakub Kościuszko – gitara.

Wstęp wolny!

W sobotę (1.04) i niedzielę (2.04) zaprezentują się z kolei instrumenty dęte blaszane (trąbka, puzon, eufonium, tuba). Na koniec konkursu w niedzielę (2.04) o godzinie 18:00 odbędzie sie koncert: Tomasz Gluska – trąbka, Markiian Ivashkevych – fortepian

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.