Czy taniec wyzwala w tobie pozytywne emocje i daje ci wiele pozytywnej energii? Jeśli tak to Wadowickie
WCK zaprasza na tegoroczny dzień tańca

Czy taniec wyzwala w tobie pozytywne emocje i daje ci wiele pozytywnej energii? Jeśli tak to Wadowickie Centrum Kultury ma propozycje przygotowaną specjalnie dla ciebie!

Święto tancerzy zbliża się wielkimi krokami. WCK startuje ze zgłoszeniami do 8. Ogólnopolskiego Konkursu "Art Clip Dance" oraz przeglądu zespołów i duetów dziecięcych i młodzieżowych powiatu wadowickiego, a także ogólnopolskiego przeglądu duetów i zespołów dorosłych i seniorów w ramach "Dnia Tańca 2023", który odbędzie się 22 kwietnia tego roku. Na zgłoszenia czekają do 11 kwietnia.

W ramach programu znajdą się m.in. warsztaty modern jazz oraz hip hop dla uczestników 8. Art Clip Dance, rozstrzygnięcie konkursu . Art Clip Dance wraz z  występami laureatów, przeglądu zespołów i duetów dziecięcych i młodzieżowych powiatu wadowickiego, a także ogólnopolskiego przeglądu duetów i zespołów dorosłych i seniorów, pokazy taneczne zawodowców, a także dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie, także oceny i nagrody Jury Młodych składających się z przedstawicieli zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Szczegółowy program zostanie podany bliżej terminu.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie "8. Art Clip Dance"?

- nagraj swój solowy występ lub duet
- zapoznaj się z regulaminem konkursu
- wypełnij elektroniczny formularz do 11 kwietnia 2023 r.
- zapłać akredytacje
- poczekaj na odpowiedz zwrotną z linkiem do wgrania clipu tanecznego
- wszystkich zgłoszonych zapraszamy 22 kwietnia 2023 r., natomiast z laureatami skontaktujemy się  telefonicznie. Wybrane osoby poprosimy o występ na żywo podczas wydarzenia
- na najlepszych czekać będą nagrody, dyplom oraz medal

Co zrobić aby wziąć udział w przeglądzie zespołów i duetów dziecięcych i młodzieżowych powiatu wadowickiego, a także ogólnopolskim przeglądzie duetów i zespołów dorosłych i seniorów?

- zapoznaj się z regulaminem konkursu
- zgłoś swój zespół lub duet poprzez formularz zgłoszeniowy
- zapłać akredytacje za zespół/ duet  
- poczekaj na informacje zwrotną z linkiem do wgrania podkładu muzycznego
- zatańcz z zespołem/ duetem 22 kwietnia podczas "Dzień Tańca 2023".
- szczegółowy program "Dnia Tańca 2023" oraz harmonogram prezentujących zespołów oraz duetów będzie dostępny na stronie www.wck.wadowice.pl
- na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia 2023 r.
- na najlepszych będą czekać medale, dyplomy oraz nagrody finansowe

Formularz zgłoszeniowy dostępny  jest na stronie: https://wck.wadowice.pl/dzien-tanca-2023

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.