Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wraz z Parafią pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w A
Andrychów zaprasza na koncert pieśni wielkopostnych

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wraz z Parafią pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie zapraszają na koncert pieśni wielkopostnych „In te, Domine speravi • W Tobie, Panie, pokładam nadzieję”.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wraz z Parafią pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie zapraszają w niedzielę 26 marca o godzinie 15:00 na koncert pieśni wielkopostnych „In te, Domine speravi • W Tobie, Panie, pokładam nadzieję”.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia wystąpią: Chór VOX ALTISONO z Osielca pod dyrekcją dr Kseni Miśkiewicz, Kameralnyc Chór Prowincjonalny  z Wieprza pod dyrekcją Jolanty Wąs, Chór Zasolnica  z Porąbki pod dyrekcją Barbary Gacek,  Chór Chorus Sancti Mathias z Parafii pw. św. Macieja w Andrychowie pod dyrekcją Piotra Kosałki oraz Parafialna Grupa Muzyczna działająca przy Parafii pw. św. Stanisława BM w Andrychowie pod kierownictwem Joanny Wądrzyk i Sławomira Piekarskiego.

Wydarzenie odbędzie się w Kościele pw. św. Stanisława BM w Andrychowie.

Wstęp wolny!


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.