Ruszyła VIII edycja akcji „ Zaczytana Kalwaria”, promującej 75-lecie tutejszej biblioteki oraz czyt
75 książek na 75-lecie biblioteki. Akcja czytelnicza w Kalwarii

Ruszyła VIII edycja akcji „ Zaczytana Kalwaria”, promującej 75-lecie tutejszej biblioteki oraz czytelnictwa w gminie. Co wymyślono

W tym roku Biblioteka Publiczna w Kalwarii Zebrzydowskiej obchodzi jubileusz 75 lecia. Z tej okazji placówka zachęca wszystkich dorosłych czytelników  do podjęcia czytelniczego wyzwania -  przeczytania 75 książek.


Każdy czytelnik, który wypożyczy do 31  sierpnia tego roku co najmniej 75 tytułów, zostanie zaproszony na spotkanie ze specjalnym gościem biblioteki.  W tym roku będzie nim Joanna Szarańska, autorka książek obyczajowych. Pisarka mieszka w pobliskich Przytkowicach, stąd w jej powieściach  często występują wątki lokalne.

Dodatkowo trzy osoby, które wypożyczą najwięcej książek otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe z autografem specjalnego gościa.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 arczi 2023-02-02 08:31
Wypożyczyć to można i sto, tylko po co skoro przeczyta się jedną czy dwie. Ja tam wolę nie brać udziału w takim wyścigu i skupić się na treści a nie ilości.
Cytować
+1 #2 Ela 2023-02-06 21:07
Książka wciąga byle tylko był czas..
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.