Dopiero styczeń, ale Stowarzyszenie św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaplanowało ju
W Kalwarii wystąpią Baciary, Kordian i Mezo

Dopiero styczeń, ale Stowarzyszenie św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaplanowało już kilka koncertów, które odbędą się na wiosnę i lato.

Dopiero początek roku, ale Stowarzyszenie św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej już poinformowało o zaplanowanych na wiosnę i lato koncertach. 27 maja odbędzie się w Kalwarii "Majówka z Patronem" będzie to okazja do rodzinnego spędzenia czasu, gwiazdą tego dnia będą  „Baciary”.

W kolei 26-27 sierpnia odbędzie się II Festiwal Ogórka Kalwaryjskiego. Będzie okazja do wspólnego świętowania i biesiadowania, wszystko oczywiście będzie się kręcić  wokół ogórka. Gwiazdami Festiwalu będzie Kordian, który wystąpi w pierwszy dzień oraz  Mezo, który wystąpi drugiego dnia.

Jak wspomniałem to nie koniec wydarzeń które dla was wspólnie ze stowarzyszeniem przygotowuję! O kolejnych będę informował … ✈️ tymczasem lecę ładować baterię, a później czas gromadzić środki na wydarzenia – poinformował Tomasz Baluś ze Stowarzyszenia św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.