Nie masz pomysłu na prezent? Wadowickie  Centrum Kultury zaprasza do zapoznania się z bogata oferta vo
Nie masz pomysłu na prezent na święta? WCK zaprasza do zakupy bonów i voucherów

Nie masz pomysłu na prezent? Wadowickie  Centrum Kultury zaprasza do zapoznania się z bogata oferta voucherów do Kina Centrum i bonów prezentowych na imprezy kulturalne a także biletów prezentowych  na koncert Kazika, specjalne wydanie biletów dostępne tylko w WCK Wadowice!

Oferta bonów, w kilku nominałach, jest skierowana do osób szukających niekonwencjonalnego pomysłu na prezent dla członków rodziny,  przyjaciół czy kolegów z pracy.  Można nimi opłacić każde wydarzenie kulturalne w Wadowickim Centrum Kultury: spektakl, film czy koncert. Bony o wartościach 50, 100, 150 i 200 złotych są ważne rok od dnia zakupu. Można wykorzystać je do ostatniej złotówki jak również dopłacić do nich, po przekroczeniu wartości bonu. Bony prezentowe sprzedawane są wyłącznie za gotówkę!

Bony prezentowe i vouchery są dostępne w sekretariacie WCK oraz kasie kina Centrum. Mogą być świetnym prezentem z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia jak również na inną okazję dla każdego kto lubi obcować z kulturą.  

WCK zaprasza  również  do zakupu biletów prezentowych na koncert Kazika 7 stycznia 2023 roku.  Bilety prezentowe/okazjonalne tylko do nabycia w WCK Wadowice. Uwaga!! Bilety zakupione online nie podlegają wymianie na bilet prezentowy! Ilość biletów ograniczona!!!

Więcej informacji  w sekretariacie WCK lub pod numerem telefonu: 33 82 331 56, 33 82 339 57

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.