Na lanckorońskim rynku przez dwa przedświąteczne weekendy odbędzie się II Lanckoroński Jarmark Boż
Lanckorona zaprasza w dwa weekendy na jarmark bożonarodzeniowy

Na lanckorońskim rynku przez dwa przedświąteczne weekendy odbędzie się II Lanckoroński Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie tutaj można w stoiskach kupić świąteczne specjały czy rękodzieła. Nie zabraknie też innych atrakcji.

Władze gminy Lanckorona zapraszają na II Lanckoroński Jarmark Bożonarodzeniowy. Przez dwa weekendy 2-4 i 9-11 grudnia  w godzinach od 10:00 do 16:00 na płycie lanckorońskiego rynku będzie można odwiedzić stoiska pełne świątecznych specjałów i różnorakiego rękodzieła, które będą sprzedawać lokalni artyści i stowarzyszenia.

W trakcie trwania jarmarku będzie można zakupić również polskie produkty spożywcze pochodzące od rolników z województwa małopolskiego.  Lanckorońskiemu jarmarkowi będą towarzyszyć liczne imprezy, które organizuje lub współorganizuje Gminny Ośrodek Kultury,  jak m.in.  projekcja filmu o Lanckoronie "Enklawa" i spotkanie z autorem Mieczysławem Nowakiem podczas mikołajkowego pikniku integracyjnego w GOK (wtorek 6 grudnia o godzinie 15:00), czy świąteczne posiady w Muzeum w Lanckoronie z ulubioną poezją wigilijną i wernisażem wystawy anielskich obrazów Anny Lewińskiej (piątek 9 grudnia o godzinie 17:00).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.