Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na Królową Śniegu -
Teatr Piasku zaprasza na  Królową Śniegu

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na Królową Śniegu - rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! W niedzielę (11.12) o godzinie 16:00 w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.

Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Spektakl jest rekomendowany dla dzieci od 4 roku życia.

Bezpłatne wejściówki dla dzieci z gminy Wadowice (dostępne w sekretariacie WCK oraz kasie Kina Centrum). Dla dzieci spoza gminy Wadowice bilety w cenie 15 złotych (dostępne w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz przez Internet). Dla dorosłych bilety w cenie 50 złotych (dostępne w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz przez Internet). Uwaga! Bilety i wejściówki są numerowane. Dorośli z Gminy Wadowice chcący mieć zagwarantowane miejsce obok swojego dziecka muszą kupić bilet w kasach WCK i równocześnie odebrać bezpłatną wejściówkę.

Spektakl finansowany jest z budżetu gminy Wadowice.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 taylor 2022-12-05 18:32
Spektakl finansowany z budżetu gminy, ale bilety po 50 zł? To chyba współfinansowan y ;)
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.