Wadowickie Centrum Kultury zaprasza miłośników hip-hopowych rytmów na koncert Kubańczyka. Jako suppo
Koncert Kubańczyka w WCK

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza miłośników hip-hopowych rytmów na koncert Kubańczyka. Jako support wystąpi "młoda krew" MTZ.

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 15 października na koncert Kubańczyka. Widzowie usłyszą takie jego hity jak  „Zwykły Chłopak”, „Lady Pank”, „Z Tobą” oraz kultowy kawałek „Zatańczysz ze mną”.

Publiczność rozgrzeje od godziny 19:00 jako support MTZ (Kuba Hajok), natomiast sam Kubańczyk wystąpi o 19:30.

Kubańczyk (Jakub Klas) to polski raper, influencer i amatorski zawodnik MMA. Swoją wielką pasję do rapu odkrył za sprawą producenta muzycznego Pawbeatsa. Pierwszą EP-ką wydaną przez niego była płyta „Dzień po dniu”. Dostała ona miano Białego Kruka, oznaczającego coś niezwykle rzadkiego i unikatowego. W 2019 roku Kubańczyk dołączył do popularnego polskiego twórcy internetowego Kruszwila i jego ekipy. W 2020 roku nawiązał współpracę z wytwórnią muzyczną Step Records i 29 maja 2020 roku wydał swój drugi album muzyczny pt. „Cały ja”. Niecały rok później, bo 2 kwietnia 2021 roku, ukazała się kolejna płyta rapera o nazwie „Młody kot”. Podobnie, jak "Cały ja" płyta zyskała wielką popularność i uznanie u fanów rapera. Jesienią tego samego roku Kubańczyk wydał swoją czwartą płytę pt. „Dzień po dniu 2”, nawiązującą do jego pierwszej EP-ki. Obecnie Kubańczyk góruje w rankingach Spotify, a w ostatnich miesiącach zyskał ponad milionową liczbę słuchaczy i grono cały czas się powiększa.

Bilety do kupienia w cenie 45 złotych w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz przez stronę WCK. 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 skaza 2022-09-21 14:41
Z Kuby to Orquestra Aragon czy Buena Vista Social Club
Cytować
+2 #2 Jaguar 2022-09-21 16:54
Kto to ten Kubańczyk? Kolejna pseudo gwiazda przebieraniec?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.