Gwiazdą tegorocznych Wianków nad Skawą w Wadowicach będzie Mrozu. Oprócz tego zaplanowano sporo atra
Mrozu gwiazdą tegorocznych wadowickich Wianków

Gwiazdą tegorocznych Wianków nad Skawą w Wadowicach będzie Mrozu. Oprócz tego zaplanowano sporo atrakcji: warsztaty wiankowe, animacje, dmuchańce, siatkówka plażowa, przejażdżki kucykami, jedzenie z Zarciowozów czy wystrzałową eksplozja kolorów i zakończenie z DJ.

W piątek (24,06) od godziny 17:00  odbędą się tegoroczne Wianki nad Skawą w Wadowicach. Nie zabraknie na nich warsztatów wiankowych, animacji, dmuchańców, siatkówki plażowej, przejażdżek kucykami oraz  jedzenia prosto ze strefy Żarciowozów. Będzie wystrzałowa eksplozja kolorów.

O godzinie 21:00 na scenie wystąpi Mrozu, producent muzyczny, kompozytor, tekściarz, który w swojej twórczości łałączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska.

Na koniec, do godzinie 1:00 w nocy zaplanowano zabawę na  dyskotece przy energetyzującej muzyce z DJ’em.

Wstęp wolny.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Telesfor 2022-05-24 12:06
Bawcie sie dobrze,bo siedzenie przed tv daje tylko rozdrarznienie namnazanej glupoty,! Teraz zmieniaja ten sygnal na jeszcze lepszy wiec dobrze ze te durne wiadomosci sie wyczerpia.! Ludzie przynajmniej beda mniej zestresowani.
Cytować
+15 #2 3xK 2022-05-24 13:39
na dzisiaj gwiazdą "bulwarów" powinna zostać kosiarka :lol: nie pozdrawiam magistratu, nieprzyjaznego mieszkańcow.
Cytować
+8 #3 aha 2022-05-24 14:05
AHa czyli dlatego zlikwidowano regge-most ?
Widac dalsze działania kalinskiego wbrew miastu i przeciw mieszkańcom
Ten szajs zapowiada się jak wielka wtopa Pr-rowa bo imprezą tego nazwać nie można
Nie dobrze że kaliński chce zniszczyć również wenecje ostatni nie tknięty bastion Wadowic
Cytować
-16 #4 niezle 2022-05-24 14:16
Cytuję 3xK:
na dzisiaj gwiazdą "bulwarów" powinna zostać kosiarka :lol: nie pozdrawiam magistratu, nieprzyjaznego mieszkańcow.


Jakiego miasta gosciu. Za bulwary odpowiada B A D U R A, bo to są jego tereny nie zadnego miasta, bo bys tam nawet wody nie wypił, a co dopiero zimengo gazowanego napoju :)
Cytować
-3 #5 jebać trolli 2022-05-24 14:35
Cytat:
Jakiego miasta gosciu. Za bulwary odpowiada B A D U R A, bo to są jego tereny nie zadnego miasta, bo bys tam nawet wody nie wypił, a co dopiero zimengo gazowanego napoju :)
Te trollu kalusia za wenecje odpowiada urząd miasta a nie badura ja wiem ze kalusi pizda lubi zwalać swoją fuszerke na innych coż poradzić tylko jebać ile sie da :)
Cytować
+6 #6 pilnujcie 2022-05-24 18:42
pilnujcie kwiatków na osiedlach!!!trz eba dopaść gościa co bezszczelnie ucina kwiaty!!!
Cytować
-8 #7 Wrr 2022-05-24 18:55
Cytuję Telesfor:
Bawcie sie dobrze,bo siedzenie przed tv daje tylko rozdrarznienie namnazanej glupoty,! Teraz zmieniaja ten sygnal na jeszcze lepszy wiec dobrze ze te durne wiadomosci sie wyczerpia.! Ludzie przynajmniej beda mniej zestresowani.

Fakt nie ma jak dobra zabawa!!! Dobrze ze tv nie dziala bo juz planuja straszyc malpia ospa bibula.com/?p=1 34127
Cytować
-2 #8 Bobi 2022-05-25 04:32
Zabawę to piękna drożyzna i inflacja wam Piekary zrobiły.
Cytować
+2 #9 Żenada 2022-05-25 14:21
Wiesniaki z magistratu kreują pis kulture, znowu ta od wiadra będzie robić obciach. BIEDNE TO MIASTO.
Cytować
+7 #10 Pajac 2022-05-29 06:38
Cytuję aha:
AHa czyli dlatego zlikwidowano regge-most ?
Widac dalsze działania kalinskiego wbrew miastu i przeciw mieszkańcom
Ten szajs zapowiada się jak wielka wtopa Pr-rowa bo imprezą tego nazwać nie można
Nie dobrze że kaliński chce zniszczyć również wenecje ostatni nie tknięty bastion
Wadowic
Zlikwidowano bo łączanin tylko disco polo rozumie
Cytować
-3 #11 Cześć 2022-06-20 16:27
Czytam wiadomości wszyscy co tu piszą są nie szczęśliwi życia albo mają tak zryte dekle ze szkoda słów ludzie kultury brakuje wam.
Cytować
-10 #12 Jestem na NIE ! 2022-06-20 18:21
Pogańskim świętom mówmy stanowcze NIE !

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wianki

"słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca ... Wiążące się z Nocą Kupały zwyczaje i obrzędy słowiańskie miały zapewnić świętującym zdrowie i urodzaj. Rozpalano ogniska, w których palono zioła. W trakcie radosnych zabaw odbywały się różnego rodzaju wróżby i tańce. ... Młode niewiasty plotły wianki z kwiatów i magicznych ziół ... Poza skakaniem przez ogień i szukaniem kwiatu paproci, w noc Kupały odprawiano również rozmaite wróżby, bardzo często związane z miłością, które miały pomóc poznać przyszłość. Wróżono ze zrywanych w całkowitym milczeniu kwiatów polnych i z wody w studniach (opis takich dwóch wróżb znajduje się nawet w jednej z bajek dla dzieci o Muminkach autorstwa Tove Jansson[15][nie wiarygodne źródło?]), wróżono z rumianku i kwiatów dzikiego bzu, z cząbru, ze szczypiorku, z siedmioletniego krzewu kocierpki, z bylicy i z innych roślin oraz znaków. Powszechnie wierzono też, iż osoby biorące czynny udział w sobótkowych uroczystościach , przez cały rok będą żyły w szczęściu i dostatku"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_Kupa%C5%82y

Tymczasem Pismo Święte i Kulty Potępione:

"9 Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. 10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. 13 Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. 14 Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój. "
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1399

Ludzie czemu wy tacy uparci jesteście ??? Miasto papieskie gdzie wiara powinna świeci przykładem, a tu pogaństwo na całego czy to przez holi tj. festiwal kolorów czy przez celebrowanie wianków itp. TO JEST DRAMAT, a potem się ludzie dziwią że mają w życiu pod górkę, czytanie z dziś:

"Król asyryjski Salmanassar najechał cały kraj, dotarł do Samarii i oblegał ją przez trzy lata. W dziewiątym roku panowania Ozeasza król asyryjski zdobył Samarię i uprowadził Izraelitów na wygnanie do Asyrii. Osiedlił ich w Chalach, nad Chabor, rzeką Gozanu, i w miastach Medii.

Stało się tak, bo Izraelici zgrzeszyli przeciwko Panu, Bogu swemu, który ich wyprowadził z Egiptu, spod ręki faraona, króla egipskiego. Czcili oni cudzych bogów i naśladowali obyczaje ludów, które Pan wypędził przed Izraelitami, oraz królów izraelskich, których wybrali.

Pan jednak ciągle ostrzegał Izraela i Judę przez wszystkich swoich proroków i wszystkich „widzących”, mówiąc: «Zawróćcie z waszych dróg grzesznych i przestrzegajcie moich przykazań i postanowień moich, według całego Prawa, które nadałem waszym przodkom i które przekazałem wam przez sługi moje, proroków». Lecz oni nie słuchali i twardym uczynili swój kark, jak ich przodkowie, którzy nie zawierzyli Panu, Bogu swojemu. Odrzucili przykazania Jego i przymierze, które zawarł z przodkami, oraz prawa, które im nadał.

Wtedy Pan zapłonął gwałtownym gniewem przeciw Izraelowi i odrzucił go sprzed swego oblicza. Pozostało tylko samo pokolenie Judy."
https://niezbednik.niedziela.pl/liturgia/2022-06-20/1.+czytanie

Za każdym razem gdy Izrael wchodził w pogaństwo zostawał najeżdżany przez pogańskie ludzi i dostawał łomot - czy wy ludzie nie widzicie co się już dzieje za naszymi granicami ???
Cytować
-1 #13 Informatyk 2022-06-20 22:19
aha i jebać trolli to jedna i ta sama osoba. I żeby było śmieszniej. Kaliński już wie która.
Cytować
-2 #14 haha 2022-06-20 23:48
Cytat:
aha i jebać trolli to jedna i ta sama osoba. I żeby było śmieszniej. Kaliński już wie która.
A co wynajął tego samego płaskiego informatyka co do hackowania tego portalu ?
Z tego co wszyscy wiemy kalus nic nie wie tak samo jak jego wymienione jawnie z imienia i nazwiska trolle ;)
Ale po co psuć zabawę z wieśniakami ;)
I bardzo dobrze że jest osoba czy też jak widać osoby które nateszczaja prawdę i mówia jakie machloje dzieja sie w miescie czy urzędzie ;)
Cytować
-1 #15 Informatyk 2022-06-20 23:54
Cytuję haha:
Cytat:
aha i jebać trolli to jedna i ta sama osoba. I żeby było śmieszniej. Kaliński już wie która.

A co wynajął tego samego płaskiego informatyka co do hackowania tego portalu ?
Z tego co wszyscy wiemy kalus nic nie wie tak samo jak jego wymienione jawnie z imienia i nazwiska trolle ;)
Ale po co psuć zabawę z wieśniakami ;)
I bardzo dobrze że jest osoba czy też jak widać osoby które nateszczaja prawdę i mówia jakie machloje dzieja sie w miescie czy urzędzie ;)
Dobra dobra Kiciuś. My już wiemy. Przyznaj się, ile masz długów stary fiucie?
Cytować
-1 #16 Stach 2022-06-21 11:30
Wreszcie prawdziwy Artysta w Wadowicach....
Cytować
-1 #17 Rami 2022-06-21 11:55
Cytuję Jestem na NIE !:
Pogańskim świętom mówmy stanowcze NIE !

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wianki

"słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca ... Wiążące się z Nocą Kupały zwyczaje i obrzędy słowiańskie miały zapewnić świętującym zdrowie i urodzaj. Rozpalano ogniska, w których palono zioła. W trakcie radosnych zabaw odbywały się różnego rodzaju wróżby i tańce. ... Młode niewiasty plotły wianki z kwiatów i magicznych ziół ... Poza skakaniem przez ogień i szukaniem kwiatu paproci, w noc Kupały odprawiano również rozmaite wróżby, bardzo często związane z miłością, które miały pomóc poznać przyszłość. Wróżono ze zrywanych w całkowitym milczeniu kwiatów polnych i z wody w studniach (opis takich dwóch wróżb znajduje się nawet w jednej z bajek dla dzieci o Muminkach autorstwa Tove Jansson[15][niewiarygodne źródło?]), wróżono z rumianku i kwiatów dzikiego bzu, z cząbru, ze szczypiorku, z siedmioletniego krzewu kocierpki, z bylicy i z innych roślin oraz znaków. Powszechnie wierzono też, iż osoby biorące czynny udział w sobótkowych uroczystościach, przez cały rok będą żyły w szczęściu i dostatku"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_Kupa%C5%82y

Tymczasem Pismo Święte i Kulty Potępione:

"9 Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. 10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. 13 Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. 14 Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój. "
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1399

Ludzie czemu wy tacy uparci jesteście ??? Miasto papieskie gdzie wiara powinna świeci przykładem, a tu pogaństwo na całego czy to przez holi tj. festiwal kolorów czy przez celebrowanie wianków itp. TO JEST DRAMAT, a potem się ludzie dziwią że mają w życiu pod górkę, czytanie z dziś:

"Król asyryjski Salmanassar najechał cały kraj, dotarł do Samarii i oblegał ją przez trzy lata. W dziewiątym roku panowania Ozeasza król asyryjski zdobył Samarię i uprowadził Izraelitów na wygnanie do Asyrii. Osiedlił ich w Chalach, nad Chabor, rzeką Gozanu, i w miastach Medii.

Stało się tak, bo Izraelici zgrzeszyli przeciwko Panu, Bogu swemu, który ich wyprowadził z Egiptu, spod ręki faraona, króla egipskiego. Czcili oni cudzych bogów i naśladowali obyczaje ludów, które Pan wypędził przed Izraelitami, oraz królów izraelskich, których wybrali.

Pan jednak ciągle ostrzegał Izraela i Judę przez wszystkich swoich proroków i wszystkich „widzących”, mówiąc: «Zawróćcie z waszych dróg grzesznych i przestrzegajcie moich przykazań i postanowień moich, według całego Prawa, które nadałem waszym przodkom i które przekazałem wam przez sługi moje, proroków». Lecz oni nie słuchali i twardym uczynili swój kark, jak ich przodkowie, którzy nie zawierzyli Panu, Bogu swojemu. Odrzucili przykazania Jego i przymierze, które zawarł z przodkami, oraz prawa, które im nadał.

Wtedy Pan zapłonął gwałtownym gniewem przeciw Izraelowi i odrzucił go sprzed swego oblicza. Pozostało tylko samo pokolenie Judy."
https://niezbednik.niedziela.pl/liturgia/2022-06-20/1.+czytanie

Za każdym razem gdy Izrael wchodził w pogaństwo zostawał najeżdżany przez pogańskie ludzi i dostawał łomot - czy wy ludzie nie widzicie co się już dzieje za naszymi granicami ???

Cymbale, każde święto jest osadzone na starosłowiański ch świętach...
Cytować
+5 #18 adam 2022-06-22 09:26
Wole regge-most niż jakaś łączanska paradę gówna !!
Cytować
-2 #19 Asia 2022-06-24 11:07
Kazdego rodzica ktory zaklada dzieciom kagance pozbawilabym praw rodzicielskich! !!!!!!!
Cytować
0 #20 Książę 2022-06-24 19:24
właśnie jestem wszystko fajnie,ale jebie skunem :D
Cytować
+6 #21 Edi 2022-06-25 08:01
JA SIĘ pytam gdzie była Policja Straż miejska w nocy 3 nad ranem najebane debile wracający z Wenecji darli mordę i butelki tuli tym krajuz to dzidz nie dojebana mieszka wytraczy najebac zachowuje się jak gorzej niż małpy w zoo.
Cytować
+4 #22 Ja 2022-06-25 10:41
Zebrała się dzicz, zostawiła w pobliskim lasku butelki, pudełka KFC, opakowania po chipsach, ciasteczkach syfiarze...
Cytować
0 #23 Ja2 2022-06-25 10:50
Na pompach też straszny syf KFC opakowania, nawet paragony co za debile
Cytować
0 #24 Ja 2022-07-01 12:03
Cytuję Edi:
JA SIĘ pytam gdzie była Policja Straż miejska w nocy 3 nad ranem najebane debile wracający z Wenecji darli mordę i butelki tuli tym krajuz to dzidz nie dojebana mieszka wytraczy najebac zachowuje się jak gorzej niż małpy w zoo.

Raczyli się paczkami siedząc wygodnie w służbowych autach.....
Cytować