Wadowickie Centrum Kultury z okazji Dnia Dziecka zaprasza 5 czerwca o godzinie 16:00 na bajeczny karnawa
WCK zaprasza na Teatr Baniek Mydlanych

Wadowickie Centrum Kultury z okazji Dnia Dziecka zaprasza 5 czerwca o godzinie 16:00 na bajeczny karnawał dla najmłodszych. Teatr Baniek Mydlanych, w międzynarodowym składzie, przedstawi widowisko „Tajemnice Bańki Szczęścia”.  Dzieci z gminy Wadowice wchodzą  za darmo!

Tym razem w ramach cyklu Rodzinnych Niedziel z Kulturą najmłodsi wraz z rodzicami zobaczą w sali teatralnej WCK przedstawienie, w którymi głównymi bohaterami są olbrzymie bańki z mydła, humor i dobra energia dla całej rodziny. Interaktywny show zabierze publiczność w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów. Organizatorzy spektakl polecają szczególnie dla dzieci od 2 do 10 roku życia.

W krainie  Bańkolandii, w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie poddaje się – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec, i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi? Przygotujcie się na prawdziwą mydlaną przygodę! Ten przedstawienie otworzy przed młodymi widzami świat prawdziwych czarów i baśni. Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

Bezpłatne wejściówki dla dzieci z gminy Wadowice. Dorośli 30 złotych. Wejściówki dla dzieci z gminy Wadowice do odebrania wyłącznie w sekretariacie WCK do wyczerpania miejsc. Spektakl dofinansowany jest z dotacji celowej z budżetu gminy Wadowice.

(GS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.