Lider Grupy Pod Budą znowu wystąpi w Wadowickim Centrum Kultury. Tym razem z akompaniamentem gitarowym
Andrzej Sikorowski znowu wystąpi w Wadowicach

Lider Grupy Pod Budą znowu wystąpi w Wadowickim Centrum Kultury. Tym razem z akompaniamentem gitarowym Jacka Królika w ramach Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Bilety już w sprzedaży.

Kto nie zna taki przebojów jak „Bardzo smutna piosenka retro”, „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa” czy „ Okno na Planty”, które przywołują moment zadumy, chwile nostalgii czy uśmiech na  ustach. Te przeboje zaśpiewa i zagra w poniedziałek 30 maja o godzinie 18:00 na scenie teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury Andrzej Sikorowski z akompaniamentem gitarowym Jacka Królika.

Andrzej Sikorowski urodzony w Krakowie, absolwent wydziału filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor piosenek, wokalista, gitarzysta, lider Grupy Pod Budą i twórca większości jej piosenek. Napisał kilkaset utworów nagranych na kilkunastu płytach złotych i platynowych. Jego piosenki znają pokolenia, swoją twórczość związał z zespołem Pod Budą, ale także wykonuje projekty muzyczne ze swoja córką Mają oraz solo!

Bilety dla studentów WUTW są dostępne tylko w sekretariacie WCK  w cenach 25 i 30 złotych w dniu koncertu. Pierwszeństwo wyboru przednich miejsc w pierwszych rzędach sali teatralnej  studenci mają do 23 maja.

Bilety dla osób spoza WUTW: 50 i 60 złotych w dniu koncertu.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.