Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił I tegoroczną edycję Mecenatu Małopolski. O wsparcie na 
Ruszyła I tegoroczna edycja Mecenatu Małopolski. Kto może starać się o wsparcie?

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił I tegoroczną edycję Mecenatu Małopolski. O wsparcie na  realizację zadań z dziedziny kultury mogą starać się m.in. organizacje pozarządowe, stowarzyszenia czy spółdzielnie socjalne.

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił pierwszy w 2022 roku konkurs na realizację zadań z dziedziny kultury. O wsparcie finansowe mogą starać się m.in. organizacje pozarządowe, stowarzyszenia czy spółdzielnie socjalne, które organizują wydarzenia kulturalne, wspierające tożsamość lokalną i regionalną, promujące kulturę i tradycje mniejszości narodowych i grup etnicznych z Małopolski.

Konkurs ma na celu wyłonienie ofert i zlecenie podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego realizacji zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Na realizację zadań wybranych w ramach otwartego konkursu ofert pn. „Mecenat Małopolski – I edycja” zaplanowano środki w wysokości 1 miliona 800 tysięcy złotych,

Wszelkie informacje na temat Mecenatu Małopolski – I edycja 2022 dostępne są TUTAJ.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.