W Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się koncert lokalnego zespołu Kilo!Gramy. Cały dochód z niego
Kilo!Gramy zaprasza na koncert. Cały dochód z niego pójdzie na cele charytatywne

W Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się koncert lokalnego zespołu Kilo!Gramy. Cały dochód z niego będzie przeznaczony na cele charytatywne.

Kilo!Gramy to lokalny zespół  tworzący własne kompozycje bluesowe i rockowe okraszone autorskimi tekstami. Grupa powstała jesienią 2018 roku w Wadowicach i praktycznie od początku tworzy w niezmienionym składzie. W marcu 2021 roku  wydali dwa single „Byle jakie słowa” i „Plus dwa”,  debiutancki album „354” oraz podwójny singiel "Plus dwa".

W skład zespołu wchodzi czterech entuzjastów muzyki każdej (bądź prawie każdej): Mariusz Bik – autor tekstów, wokal, gitara akustyczna, Łukasz Gasiński – gitara, wokal, autor tekstów, Piotr Szef3k – gitara solowa oraz Jakub Florczyk – perkusja

Koncert odbędzie się w piątek 21 stycznia o godzinie 19:00 w cali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w kasie WCK lub online TUTAJ. Cały dochód z koncertu będzie przeznaczony na cele charytatywne.

http://www.youtube.com/embed/FIKWubQeRM4

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.