Na lanckorońskim rynku widzowie będą mogli zobaczyć i usłyszeć poemat rockowy "Klenczon" z charyzma
Marek Piekarczyk zaśpiewa piosenki Klenczona na rynku w Lanckoronie

Na lanckorońskim rynku widzowie będą mogli zobaczyć i usłyszeć poemat rockowy "Klenczon" z charyzmatycznym Markiem Piekarczykiem w roli Krzysztofa Klenczona, lidera zespołów m.in. "Czerwone Gitary" i "Trzy Korony". Bilety już w sprzedaży.

„Klenczon – poemat rockowy” to niezapomniane multimedialne widowisko w scenariuszu i reżyserii Katarzyny Cygan, muzyczna podróż z utworami Czerwonych Gitar, Trzech Koron i innymi autorskimi piosenkami Krzysztofa Klenczona. Musicalowa opowieść o miłości prawdziwej, mocnej i na zawsze. Rozbudzi wiele serdecznych emocji zarówno wśród publiczności pamiętającej postać i piosenki Krzysztofa Klenczona, jak u młodszej publiczności, poszukującej inspiracji.
 
Wspaniałe głosy, muzyka i pokaz multimedialny sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór. W roli tytułowej wystąpi charyzmatyczny Marek Piekarczyk, któremu w roli „Bibi” będzie towarzyszyć utalentowana Katarzyna Cygan.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 września o godzinie 19:00 na rynku w Lanckoronie.

Bilety do nabycia u organizatora Fundacja BONA telefon 601 954 505 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w Sklepiku z Pamiątkami w Muzeum prowadzonym przez Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie (ul. Rynek. 23), w Cafe Arka, tel. 730 289 191 (Lanckorona, ul. Zamkowa 2) oraz w Dworze w Lanckoronie (telefon 784 410 014).
 
Ceny: sektor I -  100 złotych, sektor II -  80 złotych, sektor III -  60 złotych, bilet grupowy - 500 złotych za 10 sztuk (sektor II i sektor III w zależności od dostępności miejsc).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 Olaf 2021-09-09 10:47
Fajna impreza napewno będzie ,ale może wyjazd kosztować was drożej do Lanckorony ,gdyż brak miejsc parkingowych ,a życzliwi mieszkańcy wzywają policję specjalnie by karać kierowców .a to jest ciekawe zjawisko ,tym bardziej że żyją z turystów ...żenada
Cytować
0 #2 Jan 2021-09-09 14:08
Cytuję Olaf:
Fajna impreza napewno będzie ,ale może wyjazd kosztować was drożej do Lanckorony ,gdyż brak miejsc parkingowych ,a życzliwi mieszkańcy wzywają policję specjalnie by karać kierowców .a to jest ciekawe zjawisko ,tym bardziej że żyją z turystów ...żenada

Ale bzdura. Masz pełno parkingów oznaczonych. Tylko jak Ci się nie chce d. ruszyć 200m tylko musisz podjechać pod sam rynek to co się dziwisz?! Jak jedziesz do Krakowa też parkujesz na Floriańskiej?
Cytować
+2 #3 Olaf 2021-09-09 20:00
Pełno parkingów w Lanckoronie ?? Najpierw popatrz na mapę bo pewnie nigdy w Lanckoronie nie byłeś ....a moja d...jest pewnie lżejsza od twojego żąda..
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.