Wakacje w WCK w pełni. Część zajęć już za nami, ale przed miłośnikami kosmosu jeszcze wiele atra
Kosmicznych atrakcji w WCK ciąg dalszy!

Wakacje w WCK w pełni. Część zajęć już za nami, ale przed miłośnikami kosmosu jeszcze wiele atrakcji. Kto się jeszcze zastanawia co tu zrobić ciekawego przez wakacje, na pewno znajdzie w ofercie WCK coś dla siebie - zapraszamy do zapoznania się z propozycjami „Kosmicznych wakacji”!

„Kosmiczne wakacje z WCK” rozkręciły się odlotowo! Dzieci stworzyły za pomocą mąki, wody i kolorowych barwników bajeczne Ufoludki, furorę zrobiły kosmiczne wypiekanki z których powstały barwne breloczki, a wycieczka do Kopalni Srebra spotkała się z nieziemskim zainteresowaniem. A to przecież nie koniec Wakacji, nawet nie połowa! Znajdzie się jeszcze kilka ciekawych propozycji w Wadowickim Centrum Kultury dla spóźnialskich!

Już niedługo rusza „Objazdowy Dom Kultury” – pierwsze spotkanie już we wtorek (20.07) o godzinie 10:00 przed Szkołą Podstawową w Stanisławiu Górnym, kolejne 23 lipca o godzinie 16:00 przed remizą OSP w Choczni, a jeszcze jedno 3 sierpnia o godzinie 16:00 w Kleczy Dolnej koło Szkoły Podstawowej. Na dzieci i młodzież czekać będą zabawy i różnorodne animacje – nikt nie będzie się nudził! Ostatni tydzień lipca to codzienne zajęcia zatytułowane „Ale Kosmos”. Zainteresowani zgłębią tajemnice układu słonecznego i przygotują jego ogromną makietę, poznają szyfr ufoludków, w ramach gry będą przemieszczać się pomiędzy planetami, a także trochę poeksperymentują.

Sierpień również będzie bogaty w liczne atrakcje – oczywiście kosmiczne! Wycieczka do Bajki Pana Kleksa, Muzeum Śląskiego i na wystawę Budowli z Klocków Lego, gra terenowa w Parku Miejskim, zajęcia dla Maluszków i seanse w Mobilnym Planetarium – to tylko kilka propozycji. WCK zacheca do poznania szczegółów „Kosmicznych Wakacji” na stronie internetowej: www.wck.wadowice.pl.

Bilety na wydarzenia płatne można nabyć w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz przez Internet. Zapraszamy!(MM)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.