W Wieprzu szykują się smakowite zmagania: konkurs na najlepsze danie z wieprzowiny! Nie zabraknie też
Zespół Big Cyc wystąpi w Wieprzu na festiwalu wieprzowiny

W Wieprzu szykują się smakowite zmagania: konkurs na najlepsze danie z wieprzowiny! Nie zabraknie też występów artystycznych z gwiazdą wieczoru, znanym i lubianym zespołem Big Cyc!

W sobotę (24.07) w sali widowiskowej i terenach rekreacyjnych przy boisku LSK Orlik w Wieprzu (ulica Beskidzka 270 w Wieprzu) szykuje się smakowita impreza: konkurs na najlepsze danie z wieprzowiny.

Konkurs poprowadzi ekspert kulinarny.Będzie można zdobyć nagrody w formie talonów: I miejsce- o wartości 1000 złotych, II miejsce o wartości 500 złotych i III miejsce o wartości 300 złotych.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00. Nie zabraknie podczas niej warsztatów kulinarnych z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich i darmowej degustacji lokalnych dań tradycyjnych czy  przedstawienia lokalnych producentów.

Na scenie odbędą się występy folklorystyczne, chórów, orkiestry, zespołu tanecznego, zaś o godzinie 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru, znany i lubiany zespół Big Cyc. Po nim odbędzie się tradycyjna wiejska zabawa.

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 bezprzebaczenia 2021-07-12 12:38
No niech się tylko dowiedzą o tym weganie i wegetarianie.
Może się skończyć akcją " Uratować świnię"
Cokolwiek to znaczy.
Cytować
-23 #2 Jestem na NIE 2021-07-12 13:11
Big Cyc to przejaw antykultury i cywilizacji śmierci w pop kulturze przed którą przestrzegał Jan Paweł II, sama nazwa zespołu jest daremna, a ich postawy są anty Polskie:

Cytat:
Muzycy grupy Big Cyc wsparli trwające protesty kobiet nie tylko słowami w mediach społecznościowych, ale także nową wersją swojego utworu
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-strajk-kobiet-big-cyc-i-twierdza-2020-nowa-wersja-podbija-si,nId,4832668


Takie zespoły jak Big Cyc nigdy nie powinny być publicznie promowane !!!
Cytować
+3 #3 Wadowiczanin 2021-07-21 20:07
Chyba Orzeł A nie Orlik!

Jak mogliście przekręcić tak kultowa nazwę drużyny jaka jest Orzeł Wieprz
Cytować
+1 #4 mieszkaniec 2021-07-22 09:10
"LSK Orlik w Wieprzu"
Jaki LSK? Jaki Orlik?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.