Gabi Katzer, mieszkanka Kalwarii Zebrzydowskiej, dała się poznać szerszej publiczności udziałem w pr
Gabi Katzer, młoda i pozytywna wokalistka z Kalwarii wydała swój drugi singiel

Gabi Katzer, mieszkanka Kalwarii Zebrzydowskiej, dała się poznać szerszej publiczności udziałem w programie „Szansa na Sukces” dla dzieci oraz walką w finale preselekcji Eurovision Junior. Teraz wydała swój drugi singiel "Biegnę" z klipem. Zobaczcie i posłuchajcie.

Gabi Katzer to młoda wokalistka pochodząca z Kalwarii Zebrzydowska. W 2019 wygrała program "Szansa na Sukces" dla dzieci oraz walczyła w finale preselekcji Eurovision Junior. W ubiegłym  roku wydała swój pierwszy singiel ”Mała rzecz”, który cieszył się dużą popularnością.

Jak się okazuje, Gabrysia nie zwalnia tempa i właśnie wydała swój kolejny singiel, który nosi tytuł „Biegnę”. Autorem tekstu oraz muzyki jest Juliusz Kamil, znany w środowisku muzycznym ze współpracując m. in. z takimi artystami jak Roksana Węgiel, Natalia Zastępa czy Weronika Juszczak.

 

Nowa piosenka Gabi wraz z kolorowym teledyskiem niesie ze sobą pozytywny przekaz i napełnia pozytywną energią. Zobaczcie i posłuchajcie:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 wow 2021-06-12 21:52
Jprdl.
Cytować
+3 #2 gucio bucio 2021-06-13 10:44
job twoju maĆ
Cytować
+1 #3 Król 2021-06-13 17:30
Jakby nie te dwie starsze tancerki to bym w ogóle nie włączył. Po ogladnieciu połowy stwierdzam że to jest gorsze od ekipy friza.
PS. Kto zatrudnia pracowników z centrum chińskiego w Wadowicach do swoich klipów?!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.