Przy dworze w Stryszowie powstanie mural. Zostanie wykonany przez widzów wystawy artystycznej Józefa Wi
Przy styszowskim dworze powstanie mural. Wykonają go uczestnicy wystawy

Przy dworze w Stryszowie powstanie mural. Zostanie wykonany przez widzów wystawy artystycznej Józefa Wilkonia i będzie nawiązywał do prezentowanych na nie rzeźb i ilustracji.

W sobotę (12.06) Zespół Zamku Królewskiego na Wawelu oraz jego odział Dwór w Stryszowie zaprasza od godziny  12:00 do stryszowskiego drowu na wydarzenie  artystyczne z udziałem Józefa Wilkonia. Podczas niej powstanie mural na mobilnej ścianie w ogrodach dworu.

Uczestnicy wykonają wielkoformatową pracę malarską nawiązującą do prezentowanych na wystawie rzeźb i ilustracji. Spotkanie będzie okazją do interakcji z artystą, a także do wspólnej pracy w otoczeniu przyrody.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych od 12 roku życia. Wstęp na wystawę 10 złotych, można je kupić w placówce bądź online. Szczegółowe informacje odnośnie wystawy i wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu 12 422 16 97.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Gryzli 2021-06-09 21:39
Już się przestraszyłem, że entuzjaści streetartu chcą dworek pokryc bohomazami :eek:
Cytować
0 #2 jasminees 2021-06-10 10:56
Przy styszowskim :eek: dworze powstanie mural. Wykonają go uczestnicy wystawy. Dwór jest w STRYSZOWIE. :o
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.