W marcu WCK  dokonało wyboru zgłoszonych wydarzeń w ramach projektu „SzukaMY InicJATYWY”, a teraz
InicJATYWY WCK wybrane.  Czas na działanie!

W marcu WCK  dokonało wyboru zgłoszonych wydarzeń w ramach projektu „SzukaMY InicJATYWY”, a teraz nadszedł czas na ich realizację. Kto chce spróbować swoich sił w dzierganiu i szydełkowaniu, stworzyć swoje niepowtarzalne elementy garderoby i zaprezentować je w ramach pokazu mody – niech nie zwleka zbyt długo, tylko włączy się w projekt „Oczko za oczkiem”.

Wadowickie Centrum Kultury rozpoczyna nabór na jedną ze zgłoszonych inicjatyw! Dzierganie, motki, druty, szydełka, a do tego profesjonalna sesja zdjęciowa, charakteryzacja i pokaz mody – to wszystko w ramach jednego projektu. Autorką wydarzenia jest Danuta Biernat - instruktorka Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, miłośniczka rękodzieła, blogerka - którą można poznać czytając blog „W harmonii”.

Swoją chęć udziału w projekcie należy zgłosić do 14 maja tego roku, wysyłając swoje dane: imię i nazwisko, telefon kontaktowy i wiek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczy się kolejność zgłoszeń, a miejsc jest niewiele.

Na całym świecie wraca do łask ręcznie wykonana odzież, torebki czy akcesoria, a przedmioty te są niezwykle oryginalne i piękne. Dlatego warto pokazać swoje umiejętności szerokiej publiczności, a przy tym stworzyć coś unikatowego. Projekt skierowany jest do osób, które potrafią szydełkować i dziergać na drutach. Zadaniem każdej uczestniczki będzie zaprojektowanie i wykonanie na drutach  lub szydełku części garderoby dla siebie lub wybranej osoby. Następnie autorka pracy jak i model czy modelka, wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Rezultaty sesji będzie można podziwiać na specjalnie przygotowanej wystawie podczas pokazu mody, na którym również zaprezentowane zostaną dzieła autorek projektu.

Projekt „Oczko za oczkiem” wspiera sklep Biferno z Kalwarii Zebrzydowskiej.


(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.