Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza najmłodszych mieszkańców do udzi
Kalwaria zaprasza do konkursu. Wystarczy pomalować twarz w barwy narodowe

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza najmłodszych mieszkańców do udziału w konkursie. Wystarczy wymalować barwy narodowe na twarzy i zgarnąć upominek.

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza najmłodszych mieszkańców do udziału w konkursie, którego celem jest promowanie wśród dzieci i młodzieży gminy Kalwaria Zebrzydowska postawy patriotycznej oraz upowszechnianie polskiej historii. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież do lat 18, a udział jest bezpłatny. Konkurs potrwa do 3 maja.

Zabawa polega na zrobieniu sobie zdjęcie z wymalowanymi na twarzy barwami narodowymi. Następnie trzeba opublikować fotografię na Facebooku z hasztagiem #BarwyWspolneKalwaria. Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek.

Informacje o zasadach konkursu i regulaminie można uzyskać w siedzibie CKSiT oraz na stronie internetowej ckstkalwaria.com. Biorąc udział w konkursie, uczestnicy oświadczają, że zapoznali się z regulaminem i go akceptują.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.