Z powodu epidemii Centrum Kultury i Wypoczynku odwołuje i przenosi zaplanowane koncerty. Chodzi o wystę
Z powodu epidemii Andrychów przenosi i odwołuje zaplanowane koncerty

Z powodu epidemii Centrum Kultury i Wypoczynku odwołuje i przenosi zaplanowane koncerty. Chodzi o występy Edyty Geppert o zespołu Raz, Dwa, Trzy!

Zła wiadomość dla tych, którzy już zaplanowali udział i kupili już bilety. Jak poinformowało Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, koncert Edyty Geppert, który miał odbyć  się w maju  nie odbędzie się.

Szanowni Widzowie, informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną koncert Edyty Geppert, zaplanowany na 9 maja 2021 roku zostaje odwołany. Zwroty każdorazowo obsługuje podmiot, u którego zakupiono bilety. W przypadku biletów zakupionych internetowo, każdy z widzów otrzyma informację o sposobie obsługi zwrotu (w razie wątpliwości należy się kontaktować bezpośrednio z danym portalem sprzedażowym). W przypadku biletów zakupionych w MDK w Andrychowie prosimy o bezpośredni kontakt z kasą biletową – czytamy w komunikacie CKiW w Andrychowie

Dodatkowych informacji udziela Organizator drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefoniczną: 58 742 22 42.

Z kolei koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy zaplanowany na kwiecień przeniesiono został na wrzesień,

W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią COVID-19 informujemy, że planowany w terminie 23 kwietnia 2021 roku koncert w andrychowskim MDK odbędzie się w innym terminie. Nowy termin wydarzenia to 3 września 2021 roku (piątek ) godzina 19:00. Bilety zakupione na 23 kwietnia 2021 roku oraz na 11 grudnia 2020 roku zachowują swoją ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań z Państwa strony – informuje CKiW w Andrychowie.

Szczegółowe informacje na temat ewentualnych zwrotów zakupionych biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, telefony: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.