Zapraszamy serdecznie na kolejny koncert zrealizowany w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu wsparc
Koncert Fish Basket. Live session

Zapraszamy serdecznie na kolejny koncert zrealizowany w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu wsparcia Kultury. Tym razem  zespół FishBasket.

Zespół Fish Basket to trzech muzyków samouków, trzy instrumenty i muzyka, która porywa w świat wyobraźni. Barwną narrację prowadzi gitara, nad zmianami nastroju czuwa bas a tempo akcji nadaje perkusja. Tu nie ma miejsca na słowa, to igranie wprost z emocjami słuchaczy. Swoje mocno zróżnicowane inspiracje sprowadzili do wspólnego mianownika we własnych kompozycjach. Ich absorbujące wyobraźnię słuchaczy długie utwory często zaskakują zwrotem akcji i kierunkiem w którym podążają muzycy. Sprawdź i przekonaj się sam!

Klasyczne rockowe trio stanowią: pochodzący z Dąbrówki w powiecie wadowickim Piotr Wicher - gitara oraz Oskar "Osa" Gross - bas i Rafał "Werner" Weinert – perkusja.

Fish Basket ma na swoim koncie płytę LP, debiutował na scenie sosnowieckiej Muzy, supportował Nocnego Kochanka, dawał koncerty m.in na Gruzilla Festival w Chorzowie, w krakowskim Teatrze Barakah, wiedeńskim wydarzeniu My Friends are Artist, bratysławskim wydarzeniu Prograstinate oraz wrocławskim finale konkursu Aestrada.

To już ponad rok, odkąd nasze życie zostało wywrócone do góry nogami. Szanse na powrót koncertów na żywo wydają się być bardziej odległe niż kiedykolwiek wcześniej. Jedną z branż najbardziej dotkniętą przez pandemię jest branża artystyczna i, ściśle z nią związana, scenotechniczna.

Dzięki realizacji projektu dofinansowanego z Fundusz Wsparcia Kultury przez firmę Spider MH, w sobotę (17.04) o godzinie 19:00 odbędzie się premiera koncertu zespołu Fish Basket. Wydarzenie zostało zarejestrowane w krakowskim studiu SG Productions.

40 minutowy, bardzo energetyczny show będzie można zobaczyć na platformie YouTube:Wsparcie ze środków Funduszu przeciwdziałania Covid-19.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Tom 2021-04-19 08:39
Skąd ludzie biorą pomysły na tak głupie nazwy zespołów? Co to, zespół rybacki, czy co?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.