Branża kinowa, od ponad roku, jest bardzo mocno ograniczona przez restrykcje i obostrzenia związane z p
Kino Centrum zaprasza na seanse… online

Branża kinowa, od ponad roku, jest bardzo mocno ograniczona przez restrykcje i obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, mimo to wadowickie kino zaprasza na seanse… online!

Platforma MOJEeKINO.PL, której częścią jest wadowickie Kino Centrum, działa od maja 2020 roku i nie pozwala stracić kontaktu z widzami, którzy nie mogą obejrzeć kinowych produkcji na dużym ekranie. Na platformie oprócz najnowszych tytułów, premier można znaleźć przeglądy filmowe i rozmowy z reżyserami.
 
Wadowiccy kiniarze zachęcają do oglądania filmów w wirtualnej sali kina Centrum.

Na MOJEeKINO.PL widzowie znajdą filmy niedostępne nigdzie indziej. To wyjątkowa platforma, na której można obejrzeć nawet filmy festiwalowe bez wychodzenia z domu. W tym tygodniu szczególnie polecamy film „Moja cudowna Wanda” z Agnieszką Grochowską w roli głównej” – poleca dyrekcja Kina Centrum w Wadowicach.

 

(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 yanek 2021-04-15 11:05
no jakoś trza se radzić przez decyzje kilku popierdoleńców, co zrobisz, nic nie zrobisz...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.