Młodzieżowa TV Brzeźnica nagrała kolejny teledysk. Tym razem to cover piosenki Micromusic  "Tak mi s
Ostatni z zapowiadanych teledysków z Brzeźnicy

Młodzieżowa TV Brzeźnica nagrała kolejny teledysk. Tym razem to cover piosenki Micromusic  "Tak mi się nie chce" zaśpiewany przez Julię Mostowik. Zobaczcie i posłuchajcie jak wyszło!

Na popularnej platformie YouTube miał premierę nowy teledysk, ostatni z zapowiadanej serii. To  cover znanej piosenki Micromusic  "Tak mi się nie chcę" zaśpiewany ponownie przez młodą wokalistkę Julię Mostowik.

Realizacją zajęła się  Młodzieżowa Telewizja Brzeźnica, BULEK STUDIO, kulturalnypowiat.pl. Za zdjęcia i montaż odpowiada Aleksandra Bulek. Zobaczcie i posłuchajcie jak wyszło:

Przypomnijmy, że to już czwwarta tego typu realizacja zrobiona przez tą ekipę. Wcześniej nagrali piosenkę "Mammia Mia"  Abby (pisaliśmy o tym TUTAJ), "Mogło być nic" Kwiatu Jabłoni (pisaliśmy o tym TUTAJ) oraz świąteczne "Pada śnieg".

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Defne 2021-04-13 11:48
TĘ ekipĘ.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.