W związku z ciągle panującym reżimem sanitarnym i niezmieniającymi się obostrzeniami, Wadowickie Ce
Koncerty Ralpha Kaminskiego w WCK przeniesione na maj

W związku z ciągle panującym reżimem sanitarnym i niezmieniającymi się obostrzeniami, Wadowickie Centrum Kultury zdecydowało jednak o przeniesieniu koncertu Ralpha Kaminskiego.

Wadowickie Centrum Kultury do ostatniego momentu miało nadzieję na zorganizowanie kwietniowego koncertu Ralpha Kaminskiego. W  trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich odbiorców instytucja podjęła jednak decyzję o przeniesieniu wydarzeń na maj. Fani artysty, którym udało się zakupić bilety nie muszą się jednak martwić! Wszystkie nabyte wejściówki nie tracą ważności, a przypisane przy zakupie miejsca pozostają bez zmian.

Bardzo zależało nam na tym aby w kwietniu na naszej scenie zagrał Ralph Kaminski. Nie tylko wadowiczanie są stęsknieni za koncertami – my również. Nie możemy jednak zbagatelizować obecnej sytuacji i w porozumieniu z menedżerem zespołu podjęliśmy decyzję o zmianie terminu koncertu – mówią pracownicy WCK

WCK informuje, że istnieje możliwość rezygnacji z biletu i otrzymania zwrotu pieniędzy. Ze szczegółowymi informacjami odnośnie zwrotów można zapoznać się na stronie internetowej WCK (https://wck.wadowice.pl/koncert-ralpha-kaminskiego-przeniesiony-na-maj/).

Bilety na godzinę 18:00 zostały błyskawicznie wyprzedane, jednak na godzinę 20:30 zostały jeszcze wolne miejsca! Bilety w cenie 60 złotych w przedsprzedaży, 70 złotych w dniu koncertu do nabycia na stronie internetowej oraz w sekretariacie WCK.

 

(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.