Mimo nieustających obostrzeń, WCK z nadzieją patrzy w przyszłość i nie rezygnuje z koncertu Ralpha
WCK ma nadzieję na szybkie otwarcie i zaprasza na drugi koncert Ralpha Kaminskiego

Mimo nieustających obostrzeń, WCK z nadzieją patrzy w przyszłość i nie rezygnuje z koncertu Ralpha Kaminskiego! Bilety na kwietniowy koncert sprzedały się w mgnieniu oka, dlatego też dom kultury podjęło decyzję o zorganizowaniu drugiego koncertu! Bilety na godz. 20:30 są już w sprzedaży!

Wadowiczanie z pewnością tęsknią za normalnością i możliwością wysłuchania ich ulubionych wykonawców na żywo. Najlepszym przykładem był planowany na kwiecień koncert Ralpha Kaminskiego, na który fani, mimo obostrzeń, w niecały tydzień wykupili bilety. W związku z tak dużym zainteresowaniem koncertem artysty, dom kultury postanowił, że 16 kwietnia artysta wystąpi w WCK po raz drugi!

Jesteśmy świadomi obowiązujących obostrzeń, ale mamy ogromną nadzieję, na to, że Ralph zagra na naszej scenie w kwietniu. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z menedżerem zespołu i w razie braku możliwości organizacji wydarzenia zaplanowaliśmy termin awaryjny – mówią pracownicy WCK.

WCK zapewnia, że jeżeli obostrzenia utrzymają się do 16 kwietnia i koncert nie będzie mógł się odbyć, wydarzenie zostanie przeniesione na maj 2021, a zakupione bilety nie stracą swojej ważności.

Ralph Kaminski - od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego, przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii "album roku muzyka alternatywna" oraz "producent muzyczny roku”.

WCK zapewnia, że koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego. W sprzedaży jest tylko połowa miejsc dostępnych na Sali. Bilety sprzedawane są na zasadzie szachownicy, co drugie miejsce, tak aby zapewnić odstęp między słuchaczami. Sala koncertowa zostanie otwarta odpowiednio wcześniej, żeby widzowie nie gromadzili się tłumnie w holu lub przed budynkiem.

Bilety w cenie 60 złotych w przedsprzedaży, 70 złotych w dniu koncertu do nabycia na stronie www, w sekretariacie WCK, oraz kasie Kina Centrum.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Ania 2021-03-29 10:29
Z całym szacunkiem dla WCK - to niepoważne.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.